"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Nasıl Çalışır?

Sizin için en iyisine ulaşmak sadece 60 saniye

iyi.net'e bir dakikada üye olabilir aldıklarınız ve alacaklarınız ile alakalı deneyim ekosistemine giriş yapabilirsiniz

Siz aramayın o size gelsin

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz ürünler ile alakalı her türlü gelişmeleri size özel sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Kriterlerini belirle seçeneklere ulaş

Gereksiz veri kirliliği ile uğraşmadan kriterlerini seçip beklentine uygun seçeneklere alternatifleri ile ulaşarak aradığın ürünü vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

Kalite ayrıntıda gizli, ayrıntı iyi.net'te çok net

Takip ettiğiniz ürünler ile alakalı ona özel başlıklarda deneyimleri inceleyerek ayrıntıya, genel değerlendirmeler ile sonuca hızlı ulaşabilirsiniz.

Deneyimlerin birçok kişi için çok önemli?

Kullandığınız ürün ile ilgilenen diğer potansiyel alıcılar, özel başlıklarla sunacağınız deneyimlerinizi okumayı ya da genel değerlendirme olarak paylaşmanızı bekliyor. Benzersiz yorumlarında doğru ürünü seçmelerine yardımcı ol!

Kullandığın ürünlerde yaşadığın deneyimlerle sen de bir uzmansın.

Deneyimlerin ile binlerce kişiye ışık tutabilir, uzmanlığa terfi ederek bir fenomen olabilirsin. Fenomen isen artık takipçilerin önerilerini bekliyor, aldıklarını sahiplenmek istiyorlar.

Arkadaşların acaba ne kullanıyor.

Deneyimine çok güvendiğin arkadaşların acaba hangisini tercih etti? Arkadaş listeni oluştur, ürünlerini incele, aynı ürünleri kullanan yeni arkadaşlar edin.