"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Laptop

(5681 kayıt bulundu)

Eski dizüstü bilgisayarınızı değiştirip yerine daha iyi bir model laptop mı almak istiyorsunuz? Masaüstü bilgisayarınız hiç kompakt olmadığı için taşıması daha kolay hafif ve ince bir notebook arayışları içinde misiniz ya da laptop bile bana fazla gelir, sadece sunumlar için kullanıyorum ve çok seyahat ediyorum diyorsanız gelin netbook modellerini inceleyin. En iyi laptop markası arayışı içerisindeyseniz İyi.net size bu konuda seve seve yardımcı olacaktır. Tüm modellerin özelliklerini inceleyerek karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca en uygun laptop fiyatlarını öğrenmek sizin de hakkınız. İyi.net size tüm laptop fiyatlarını gösterecek, dilediğiniz notebook fiyatlarını karşılaştırmanıza imkan tanıyacaktır.

Laptop alırken dikkat edilen özellikler insandan insana değişir. Kimileri işlemcisine bakar, kimileri grafik kartına, kimileri ise ekran boyutlarına. Diğer insanlar için ise belki de hafif ve ince olması yeterlidir. Bazı insanların bir laptoptan beklentisi ise çabuk ısınmaması veya çok ses çıkarmamasıdır. İyi.net’te tamamen sizin seçtiğiniz kriterlere göre aramalar yapabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşündüğünüz en iyi laptop modelini kolayca bulabilirsiniz. Günlük ihtiyaçlarımı karşılamasını istiyorum aynı zamanda markasıyla da dikkat çeksin diyenlerdenseniz Apple Macbook veya Sony Vaio gibi markaların özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Laptopta ağır işler yaptığım için güçlü bir sisteme ihtiyaç duyuyorum ama aynı zamanda bütçeme uygun olmalı diye düşünüyorsanız Asus, Dell, HP, Acer, Lenovo, Samsung gibi markalar arasından fiyatları inceleyip kullanıcı yorumlarını okuyarak hem en iyi laptopu, hem en ucuz dizüstünü bulabilirsiniz. Senelerdir Toshiba kullandığım için bu markadan vazgeçmek istemiyorum ve en iyi Toshiba laptoplarını öğrenmek istiyorum veya bu sefer de yerel bir marka olan Casper laptopları üzerinden karar vermek istiyorum diyorsanız İyi.net’te bu markaların model özelliklerini inceleyebilirsiniz. Büyük bir laptopa ihtiyacım yok kaliteli bir netbook bana yeter de artar bile ama acaba en iyi netbook hangisi diye merak ediyorsanız kullanıcı deneyimlerini okuyabilir ve aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Ben bu dizüstü bilgisayarı çok beğendim ve insanlara önermek istiyorum gibi düşünceleriniz varsa İyi.net’te beğendiğiniz notebook modeline yorumlar yazarak insanlara, en iyi laptop bulma arayışlarında yardımcı da olabilirsiniz veya hiç memnun kalmadığınız bir notebooka yorum ekleyerek diğer insanların da mağdur olmalarının önüne geçebilirsiniz. 

SONUÇLARI FİLTRELE
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER   Yükleniyor Lütfen bekleyin…

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-

İŞLETİM SİSTEMİ

ARTTIRILABİLİR HAFIZAAĞIRLIK (KG)
KG-
GÖVDE MALZEMESİ
BELLEK (RAM) (GB)
GB-
SABİT DİSK (SSD)
EKRAN BOYUTU (İNÇ)
İNÇ-
HDMI
MİNİ DİSPLAYPORT
KART OKUYUCU
BLUETOOTH
OPTİK OKUYUCU