"iyi.net" en iyi teknoloji portalı…

Mağaza Katılım Formu

İnternet alışverişçilerinin gözde platformu teknoport.com'te yer alarak karşılaştırma listelerine dahil olmak, yüksek dönüşümlü trafik elde etmek için aşağıdaki mağaza başvuru formunu kullanabilirsiniz.

TEMEL BİLGİLER

Müşteri temsilcimiz tarafından gerektiğinde size ulaşabilmemiz için gerekli bir takım bilgiler bu bölümde yer almaktadır. Lütfen, aşağıdaki bilgileri eksiksiz ve gerçek bilgileriniz ile doldurun.

Web sitesi adresiniz "http://" ile başlamalıdır.
Başına sıfır koymadan 10 haneli telefon numarasını girin. Örneğin: 2241234556
Başına sıfır koymadan 10 haneli telefon numarasını girin. Örneğin: 2241234556
Mağazanızı tanıtacak (HTML etiketleri desteklenmemektedir.) kısa açıklama girebilirsiniz. Kalan karakter sayısı:1000

ÜYELİK BİLGİLERİ

Mağaza entegrasyonunun tamamlanmasının ardından bu alana girmiş olduğunuz bilgiler sisteme aktarılacak ve bu bilgilerle mağaza paneline erişim sağlayacaksınız. Mağaza entegrasyonu tamamlanıp, paneliniz aktif olduğunda e-mail adresine uyarı bildirisi gönderilecektir.

E-mail adresiniz hem giriş işlemlerinde hem de iletişim için kullanılacaktır.
En az 6 karakterden oluşan kolay tahmin edilmeyecek bir parola girin.

XML

XML dökümanı; ürün adı, ürünün bulunduğu kategori adı, ürünün ait olduğu marka adı, ürünün güncel fiyatı ve ürünün mağazadaki URL'sini içermelidir. Yazılım ekibimiz tarafından XML dosya yapısı incelenecek ve herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda mağaza ile iletişim kurulacaktır.

Ürün bilgilerini içeren XML dosya adresiniz "http://" ile başlamalıdır.

İLETİŞİM VE FATURA

Tarafınızca teknoport.com'e gerçekleştirdiğiniz tüm harcamalar faturalandırılmaktadır. Bu bölümde yer alan bilgilerle harcalamarın hangi isme faturalandırılacağı ve faturanızı gönderebilmemiz için gerekli adres bilgileri talep edilmektedir.


T.C. uyruklu değilim.

Faturayı kurum adına istiyorum.

Faturayı birey adına istiyorum.