"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Oyun Konsolu

(667 kayıt bulundu)

Eskiden PSP yoktu biz de tetris oynardık. PSPler kadar modern değildi ve belki onlar kadar özelliği yoktu; ama pilli ve hafif olması, bir yere giderken yanımızda götürebileceğimiz bir oyuncak olması bakımından çok kullanışlı idi. Aynı şekilde çocukluğumuzda playstation yerine ateri vardı. Super Mario oynardık.  Artık uzun yolda yanımızda götürebileceğimiz PSP; arkadaşlarımızla oyun oynayıp maç yapabileceğimiz playstation 2 veya playstation 3; spor yapabileceğimiz birçok oyun oyanayabileceğimiz, diğer oyun kosollarından hem tasarım hem özellik olarak farklı olmasıyla ön plana çıkan Wii ; çocuklara en güzel karne hediyesi olabilecek Game Boy veya Xbox oyun konsolları var. En iyi oyun konsolu hangisi? En iyi playstation hangisi ? En kullanışlı game boy hangisi ? Tüm bunları öğrenmek için en yeni ürünleri bulabilmek için doğru yerdesiniz.

Dokunmatik ekran, 3d, internet özellikleri olan oyun konsolu modellerinden hepsinin size yaşatacağı oyun zevki ayrı. 3D ekran özellikli Nintendo 3DS, internet özellikli en ince en kullanışlı PSP modelleri, en iyi bluray oynatıcı olarak kabul gören ve Crysis, Pes, Fifa, God of War gibi en popüler oyunları oynayabileceğimiz playstation modelleri,  spor oyunlarıyla pasif oyundan ziyade sizi aktif oyun oynamaya ve hareket ederek spor yapmaya teşvik eden Wii oyunları arasından en ucuz, en kaliteli, en iyi ve en güzel olanını bulabilirsiniz.

Çocuklarınıza karne hediyesi alabileceğiniz, hatta playstation seven eşinize hediye olarak alabileceğiniz bu oyun konsolu modellerinden ve markalarından seçim yapmak zor geliyor olabilir. Size seçim yapmanız için iyi.net olarak kolaylık sunuyoruz. Nintendo, Microsoft , Sony gibi oyun konsolu üretiminde öncü markalar ve bu markaların en son modelleri iyi.net’de. Belirlediğiniz kriterlere göre arama yaparak kolayca istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Bu ürün hakkında size fikir vermesi açısından yorumları okuyabilirsiniz. Kullandığınız ürünlere siz de yorum yaparak diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda fiyatlara bakıp en ucuzu hangisi , bütçenize en uygun hangi marka ve model bulabilirsiniz. Birkaç PSP, Playstation, Xbox arasında kaldıysanız sitemizden kolayca fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak en iyi oyun konsolu hangisi bulabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER   Yükleniyor Lütfen bekleyin…

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-