"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Tripod

(10 kayıt bulundu)

Fotoğraf çekerken en çok sıkıntı yaşadığımız nokta elimizin titremesi sonucu oluşan bulanık fotoğraflar. Aslında ne kadar net gibi görünse de elimizde çektiğimiz birçok fotoğrafta az da olsa bulanıklık meydana gelir. Deklanşöre basarken hatta fotoğraf makinenizin fotoğrafı çekme işlemi bile düşük boyutlarda da olsa bir sarsıntı yaratır ve bu da fotoğrafa direkt olarak etki eder. Geliştirilen en son teknoloji bile çoğu zaman bunu tam olarak düzeltemez. Örneğin dijital fotoğraf makinelerin gövdelerinde yer alan ve artık lenslerin üzerinde de yer almaya başlayan titreşim engelleyici mekanizmaları da bir nebze olsun bu sorunu ortadan kaldırsa da kesin bir çözüm sunamıyor. Bu konuda en iyi çözümü yine en eski yöntemlerden biri olan makineyi sabit tutmayı amaçlayan tripodlar sunuyor.

Tripodlar sayesinde daha kaliteli fotoğraf çekimleri yapabiliyoruz. Sarsıntıyı tamamen ortadan kaldıran bu ekipman sayesinde düşük ışık koşullarında fotoğraf makinesinin sensörünün daha iyi ışık almasını sağlıyor ve böylece daha keskin kareler elde ediyoruz. Üçayak da denilen bu ürün son derece basit bir mantıkla fotoğraf makinenizin sarsılmasını önlüyor.

Onlarca tripod markası ve yüzlerce tripod modeli arasından ihtiyacınız olanı iyi.net’te bulabilirsiniz. En iyi markalardan Benro, Cullman, Digipod, Fancier, Gitzo, Hama, Vanguard, Slik ve Manfrotto tripod markalarından ekipmanınıza ve taşıma hacmine göre en sağlam tripodları seçebilirsiniz. İstediğiniz modeli belirlerken bakmanız gereken en önemli kriterler kullanışlı olması gerçekten sağlam olması ve yanınızda kolayca taşınabilir olmasıdır.

En uygun tripod fiyatlarını bulabileceğiniz iyi.net, fiyat karşılaştırmaları yaparak sizin en ucuz tripod modellerine de hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Almak istediğiniz tripod modelinin kullanıcı yorumlarını okuyarak ya da sadece iyimetre puanına bakarak karar verebilirsiniz. Daha sonra siz de aldığınız ve memnun kaldığınız tripodunuz için bir deneyim paylaşabilir ve karar vermekte zorlanan insanlara yardımcı olabilirsiniz.