"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Tablet Pc

(598 kayıt bulundu)

Laptoplar size fazla büyük, cep telefonları iste oldukça küçük geliyor ise almak istediğiniz bir sonraki cihaz iyi bir tablet olabilir. Otobüs yolculuklarında film izlemek istediğinizde cep telefonları yetersiz kalabilir. Laptop ise taşınması zor olacağı için böyle bir durumda 10-inch tablet sizin için en iyi çözümlerden biri haline gelecektir. Cep telefonunuzda kullandığınız uygulamaları bir tablette çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca oynayacağınız oyunlar cep telefonundansa elbette ki bir tablette çok daha zevkli olacaktır.

Birçok tablet modeli arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi tablet üzerinde karar vermek kafanızı mı karıştırıyor? Fiyatlar ve özellikler hakkında güvenilir bilgiye ve kullanıcı deneyimlerine ulaşmanız, beğendiğiniz modeller arasında karşılaştırma yapmanız artık çok kolay. iPad size büyük geliyor bu yüzden iPad Mini almak istiyor ama özellikleri acaba aynı mıdır diye fikir ayrılıkları yaşıyorsanız İyi.net’e gelip bu iki modeli karşılaştırabilir, fiyatları da dahil olmak üzere her türlü özelliklerine ulaşabilirsiniz. Eğer batarya ömrüne çok önem verenlerdenseniz kendine özel şarjı bulunan ve ayrı takılıp çıkarılabilen klavye özelliğine sahip Asus Transformer modelleri arasından karşılaştırmalar yapıp kullanıcı yorumlarını okuyarak sizin için en iyi modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Fazla sayıda app kullananlardansanız ve uygulamalar sizin için vazgeçilmezler arasında ise iyi bir Android tablet bulmak İyi.net’te hiç de zor bir iş değil. Application da kullanırım navigasyon da diyor ve Windows tablet istemenize rağmen Android tabletlerle arasındaki farkı öğrenmek istiyorsanız seçtiğiniz modelleri karşılaştırabilirsiniz.

Kullanıcı incelemelerini okuyarak bir tablet için en iyi işletim sistemini öğrenebilir, kararınızı aldığınız bu bilgiler doğrultusunda verebilirsiniz. İyi.net forumlarını ziyaret edebilir, zihninizi kurcalayan her türlü sorularınızı tüm kullanıcılara iletebilirsiniz. Tablet fiyatlarına da göz atarak iPad fiyatlarını öğrenebilir ve Galaxy Tab fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tablet fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz tableti öğrenebilirsiniz.

Beğendiğiniz tabletlere puanlar verebilirsiniz. Çok memnun kaldığınız bir tablete yorumlar yapabilir, tablet almak isteyenlere deneyimlerinizi paylaşarak yardımcı olabilirsiniz. Memnun kalmadığınız tabletler pclerde ise yaptığınız yorumlarla insanlara uyarılarda bulunabilir, başka kullanıcıların da aynı mağduriyete düşmesinin önüne geçebilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER   Yükleniyor Lütfen bekleyin…

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-
EKRAN BOYUTU (İNÇ)
İNÇ-
EKRAN TEKNOLOJİSİ
BATARYA ÖMRÜ (MAH)
MAH-
BELLEK (RAM) (GB)
GB-
ÖN YÜZ KAMERASI
ARKA YÜZ KAMERASI
ÖN KAMERA
4G DESTEĞİ
İŞLETİM SİSTEMİ