"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, HP Deskjet 2060 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

HP Deskjet 2060 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

HP Deskjet 2060 özellikleri

EK ÖZELLİKLER

  • Baskı parazit seviyesi 50 dB
  • Kağıt kapasitesi 60 Sayfa

GENEL ÖZELLİKLER

  • Baskı teknolojisi Mürekkep Yazıcı

    Mürekkep Yazıcı

ÇÖZÜNÜRLÜK

  • Renkli çözünürlük 4800 x 1200 dpi
  • Siyah beyaz çözünürlük 1200 x 1200 dpi
HP Deskjet 2060 Yazıcı Tarayıcı

Dünyanın en tanınmış yazıcı markalarından HP, yaygın servis ağı ile Türkiye pazarında da önemli bir konuma sahip. çok fonksiyonlu olarak tabir edilen yazıcıların güzel örneklerinden biri. 3.6 kg ağırlığa sahip olan cihaz tek parçadan oluşuyor. Kağıt tepsileri açılır kapanır olarak monte edilmiş. Maliyeti düşük bir yazıcı olduğu için mükemmel bir tasarıma sahip olmasa da kullanım kolaylığı olarak üst düzey demek yanlış olmaz. Cihazın üzerinde herhangi bir ekran bulunmuyor. Bu da fotokopi veya çıktı alırken kopya sayısını belirlemede ufak bir sorun teşkil edebiliyor. Yazıcı üzerinde toplam dört adet tuş ve iki gösterge bulunuyor. Açma - kapatma, yazdırma-tarama-kopyalama iptali, siyah-beyaz ve renkli baskı seçeneği tuşları. Göstergelerin görevi ise kartuşların bittiğini bizlere haber vermek. Cihazın arka kısmında ise sadece güç kablosu girişi ile USB bağlantı girişi bulunuyor. Yazıcıyı kullanmak için mutlaka üst kısımdaki kapağı açmamız gerekiyor.

YAZDIRMA-TARAMA-FOTOKOPİ

HP Deskjet 2060 kendi sınıfındaki rakipleriyle kıyaslandığında bu alandaki beklentileri mükemmele yakın olarak karşılıyor. Maksimum 4800x1200 dpi çözünürlük ve dakikada 20 sayfa çıktı almamıza olanak sağlayan yazıcı, renkli çıktıda ise dakikada 16 sayfalık bir performansa sahip.

Tarayıcı özelliğini kullanmadan önce cihaz sürücüsünün kurulum CD 'si aracılığı ile bilgisayarımıza yüklenmesi gerekiyor. Maksimum 1200 dpi çözünürlük ve 216x297mm tarama gerçekleştirebileceğimiz HP 2060 bizlere 24 bit renk derinliği sunuyor. Taradığımız görsel veya yazıları kopyalarken yine siyah-beyaz veya renkli seçeneğinden faydalanabiliyoruz. Kartuşların performansı ise siyah kartuşla maksimum 480, renkli kartuş ile maksimum 200 sayfalık çıktı almamıza olanak sağlıyor. Fotoğraf baskılarında bu rakamlar hatırı sayılır şekilde düşmekle beraber kalite bakımından hiçbir sorun teşkil etmiyor.

Yazdırma, tarama işlemlerimiz için kablo bağlantısı mecbur kılınmış çünkü kablosuz bağlantı (Wi Fi) özelliği cihazda bulunmuyor. Günümüzde her işyeri ve evdeWi Fi teknolojisinin kullanıldığını düşünürsek bu yönden küçük bir eksiklik yaşıyoruz.

Sonuç

Performans ve bize sunduklarını ele aldığımızda piyasadaki en uygun fiyatın HP Deskjet 2060 olduğunu söylemek yanlış olmaz. Aynı şekilde kartuşlarda da doldurma fiyatına orijinal kartuş sahibi olabiliyoruz. Cihaz ülkemizde 100-125 TL , orijinal kartuşları ise 15-20 TL gibi çok uygun bir fiyat aralığına sahip. HP Deskjet 2060 çok işlem yapan ofisler için pek uygun olmasa da evlerdeki kullanım için biçilmiş kaftan. Özellikle ödev çıktıları almak için öğrenci ailelerinin ilk seçeneği olması kaçınılmaz.

Deskjet2060 olarak da bilinir.HP Deskjet 2060 kullanıcı yorumları

HP Deskjet 2060 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, HP Deskjet 2060 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

HP Deskjet 2060 ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

HP Deskjet 2060 Forumları

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN