"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


360

Toplam 1 mağazada bulundu

Canon MG3250 En İyi Fiyatları

Takip et Karşılaştır

2 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Canon MG3250 özellikleri

Detaylı Özellikler

 

Kompakt, kablosuz Hepsi-Bir-Arada

Bu Hepsi Bir Arada, Wi-Fi bağlantısı sayesinde evinizde PC'den ve mobil cihazlardan kolayca baskı almanızı sağlar. Şık ve kompakt FastFront tasarımı, kağıt yüklemeyi ve mürekkep değiştirmeyi kolaylaştırır. Günlük ihtiyaçlar için işlevsel bir yazıcı, fotokopi cihazı ve tarayıcı arayanlar için idealdir.

 

Akıllı telefon ve tablete hazır

Canon'un Easy-PhotoPrint uygulaması, evinizin her yerinden mobil cihazlarınızla baskı alma ve hatta tarama esnekliği sunar. Apple AirPrint desteği sayesinde doğrudan iPhone, iPad ve iPod touch'nızdan fotoğraf, e-posta, web sayfası ve diğer belgeleri yazdırabilirsiniz.

 

Daha az malzemeyle daha fazla yazdırın

Ekstra kapasiteli XL FINE kartuşlar, mürekkep değiştirme süresini uzatır. Standart kartuşlara göre ciddi miktarda daha fazla baskı sağlarlar. Daha uygun maliyetli olan ve sayfa başına %50'ye kadar tasarruf yapmanızı sağlayan XL kartuşlar, düzenli baskı alanlar için idealdir.

 

Kağıt tasarrufu

Otomatik çift taraflı baskı sağlayan Auto Duplex, kağıttan tasarruf etmenin yanı sıra profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanızı sağlar. Web'den akıllı baskı için Easy-WebPrint EX eklentisini kullanın ve sadece ihtiyacınız olanları basın. Web sitelerinden bilgi kesip, bunları verimli baskı için tek bir sayfada birleştirmeyi kolaylaştırır.

 

Hızlı, kaliteli baskı

FINE kartuş sistemi, harika ayrıntı düzeylerini hızlı baskıyla birleştirir. 9,2 ipm siyah beyaz / 5,0 ipm renkli oranındaki A4 ISO ESAT hızıyla kaliteli belgeler, fotoğraflar basın. Yaklaşık 44 saniyede 10x15 cm kenarlıksız fotoğraf basın. Yaklaşık 20 saniyede A4 renkli fotokopi alın.

 

My Image Garden yazılımı

Tek bir araç kutusuyla kolayca fotoğraf basabilir, tarama yapabilir ve CREATIVE PARK PREMIUM gibi çevrimiçi hizmetlere erişebilirsiniz. Yazılım, yüz algılama gibi fotoğraf düzenleme özellikleri sayesinde PC'nizdeki fotoğrafları arar, unutulmuş fotoğrafları bile bulur ve bunları birleştirerek baskıya hazır harika tasarımlar oluşturur. Ayrıca Bulut hizmetlerine tarama yapmayı ve PDF oluşturmayı kolaylaştırır.

 

Doğrudan Facebook'tan baskı alın

Print Your Days uygulaması ile sizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını doğrudan Facebook'tan basabilirsiniz. Bu uygulamayla fotoğraflara çeşitli efektler uygulayabilir ya da farklı arka plan stillerinden birini kullanarak, tek bir sayfada beş adede kadar fotoğraftan oluşan göz alıcı kolajlar oluşturabilirsiniz.

 

Enerjiden tasarruf edin

Yazıcınızı belirli bir süre kullanılmadığında kapatan Otomatik Kapatma ile güç tüketiminizi azaltın. Baskıya başladığınızda ise Otomatik Açma yazıcınızı otomatik olarak açar.
Canon MG3250 kullanıcı yorumları

Canon MG3250, 2 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %75 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Canon MG3250 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 2
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek 1
Seçiniz.
 • Yönetici 1
Toplam 2 yorum


Expert Reviews

12 Ocak 2013

4

MG3250, Canon'un PG-540 siyah ve CL-541 renkli kartuşlarını destekliyor, bu her iki kartuşun da yüksek kapasiteli versiyonları bulunuyor. Bu kartuşları kullanarak uzun vadedeki maliyetini, bu kadar ucuz olan bir yazıcıya göre oldukça rekabetçi derecede düşük tutabilirsiniz. Düşük olan çalışma hızıyla idare edebilirseniz MG3250 harika ve ucuz bir yazıcı. Kablosuz bağlantı destekli yazıcı isteyenler için oldukça ekonomik bir seçim.

profil resmi


Trusted Reviews

12 Ekim 2012

4

Her ne kadar Canon PIXMA MG3250 ev kullanımı için ideal ekonomik bir all-in-one yazıcı olsa da kendinden bir önceki modelden daha iyi değil hatta testlerimizde baskı hızının daha bile düşük olduğunu tespit ettik. Kopya sayısının takibi için ekranı çok kullanışlı ve Canon'un "Fast Front" olarak adlandırdığı ön tepsilerinin kurulumu basit olsa da yazıcının daha fazla yer kaplamasına neden oluyor.

profil resmi

Canon MG3250 ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Canon MG3250 Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  CANON MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER