"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Canon MF8360Cdn ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Canon MF8360Cdn ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Canon MF8360Cdn özellikleri

BAĞLANTILAR

 • Ethernet Var

GENEL ÖZELLİKLER

 • Baskı teknolojisi Lazer Yazıcı

  Lazer Yazıcı

Detaylı Özellikler

 

Şık, alan tasarrufu sağlayan Hepsi Bir Arada

Bu kompakt renkli hepsi bir aradanın kullanım kolaylığı ve rahatlığıyla verimliliğinizin nasıl arttığını görün. Küçük çalışma grupları tarafından kolay paylaşım için ağ bağlantısına hazır bu birim, otomatik çift taraflı baskı, fotokopi, tarama ve fakslama özelliklerini, akıllı ve alandan kazandıran tek bir cihazda toplar. Modern siyah beyaz tasarımıyla, i-SENSYS MF8360Cdn tüm ofis ortamlarına rahatlıkla uyum sağlar.

 

İş akışlarını hızlandırır

i-SENSYS MF8360Cdn ile, yüksek hacimli baskılara artık herkes ulaşabilir. 50 yapraklık Otomatik Çift Taraflı Belge Besleyici tarafından desteklenen bu cihaz hem renkli hem de siyah beyaz olarak dakikada 20 sayfa basar ve kopyalar. Hızlı İlk Kopya Çıkış Süresi ile çıktı için bekleme süresi çok kısadır. Canon'un Hızlı İlk Baskı teknolojileriyle, doğrudan uyku modundan baskı ve kopyalamada gecikme süresi en aza iner.

 

Tek dokunuşla kolay çalışma

Önemli işlevlere kolayca ulaşmanızı sağlayan tek dokunuşla çözüm tuşlarıyla, hepsi bir arada cihazda kolaylık bir standart haline gelmiştir. Bu tuşlar arasında; bilgisayarınıza doğrudan, hızlı taramayı, birden fazla sayfayı tek bir çıkış üzerinde bir araya getirerek kağıt ve paradan tasarruf etmeyi sağlayan eko-kopyalama ve gizli belgeleri koruyan ve atığı azaltan güvenli baskı bulunmaktadır. Ayrıca kullanımı kolay arkadan aydınlatmalı 5 satırlık LCD ekranı ve bu ekranda gerekli bilgileri gösteren kullanışlı menüler vardır. Bu durum kullanıcının farklı fonksiyonlar arasında hızlı bir şekilde gezinmesine ve cihazdan en iyi şekilde faydalanmasına olanak sağlar.

 

Gönderin ve paylaşın

Belgelerinizi dağıtırken Canon'un GÖNDER (SEND) fonksiyonunu kullanarak zaman kazanın ve daha verimli olun. Bu şekilde belgelerinizi doğrudan bir e-postaya, bir ağ klasörüne veya bir USB bellek anahtarına tarayabilir ve gönderebilirsiniz. Kompakt PDF sıkıştırma teknolojisi, kaliteden ödün vermeden standart sıkıştırmayla elde edilebilenin onda biri boyutuna kadar daha küçük dosyalar oluşturur; belge göndermeyi ve paylaşmayı çok daha kolay bir hale getirir.

 

Enerji ve para tasarrufu sağlayın

i-SENSYS MF8360Cdn'nin üstün enerji verimliliği maliyetlerinizi ve karbon salınımını azaltmanızı sağlar. Energy Star uyumlu bu cihazın Tipik Enerji Tüketimi (TEC), kendi sınıfında en düşükler arasındadır. Canon'un anında sabitleme teknolojisi sayesinde, uyku modunda performanstan ödün vermezken, piyasa lideri düşük enerji tüketimine sahiptir.
Canon MF8360Cdn kullanıcı yorumları

Canon MF8360Cdn için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Canon MF8360Cdn deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Canon MF8360Cdn ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Canon MF8360Cdn Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  CANON MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER