"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Corsair Neutron 120GB ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Corsair Neutron 120GB ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Corsair Neutron 120GB özellikleri

Untitled Document  Neutron Serisi SSDler : Mükemmel Perfomansdan Ödün Vermeyin! Neutron Serisi SSDler PC üzerinde hangi işi yapıyorsanız yapın size mükemmel bir depolama performansı sağlar. Üstün Link_A_Media (LAMD)SATA 3 SSD kontrolcü sayesinde son derece yüksek IOPS ve SFS okuma hızına sahiptir.    Gelişmiş Real-World Performansı Neutron Serisi ödünleşimsizgüçlü depolama performansı sunar. Performansı alışılageldik testlerin hepsinde mükemmel puanlar almıştır ve PC üzerinde her ne iş yaparsanız yapın mükemmel bir hızını korur.  
Video görsel ve audio dosyaları hızlı yükleme Birçok SSD okuma/yazma esnasında sıkıştırabilen dosyaları çok çabuk yükler fakat halihazırda sıkıştırılmış olanları yüklerken performansı düşer. Neutron ise sıkıştırılmış ya da sıkıştırılmamış data yüklemesinde etkileyici bir performansa sahiptir.   SATA 3 6Gb/s için tasarlandı Neutron Serisi son model PClerde en yüksek hızı yakalamak için dizayn edildi. Ayrıca geriye dönük SATA2 uyumluluğunu da koruyor.  
PC Notebook ve Ultra Ince Notebooklarla mükemmel uyumluluk Neutron Serisi SSDler notebooklarda hatta yer sınırlaması olan yeni nesil ince notebooklarda dahi kolayca kullanılabilir. Aynı zamanda PC desteği için bir adaptör de içerir.   Profesyoneller için LAMD SSD kontrolcü LAMD kontrolcü video ve görsel düzenlemede zorlu görevler için önemli olan yüksek IOPs performansı ve dosya erişimini kolaylaştıran mükemmel okuma hızı için dizayn edildi.   Dosya tipine bakmaksızın mükemmel okuma hızı SSDler çalışma esnasında dosyaları sıkıştırır ve açar. Bazılarında bu işlem nedeniyle açılmış olan dosyalar bir daha sıkıştırılamaz. Bu dosyalar video audiogörsel dosyalar ayrıca bilgisayarınız çalışma ve eğlence merkeziniz ise üzerinde çalıştığınız diğer dosyalar olabilir bu tip sıkıştırılamayan dosyaları aktarırken SSD yavaşlayabilir. Fakat Neutron'in real-world performansı ise sıkıştırılamayan dataları bile çok hızlı şekilde yükleyebilmesiyle etkileyicidir.   Kolay kurulum Neutron notebooklarda kolay kurulum için evrensel 2.5 Neutron 120 GB SATA 3 CSSD N 120 GB 3 BK, Neutron120GBSATA3CSSDN120GB3BK, Neutron 120GB SATA3 CSSD N120GB3 BK, Neutron120GBSATA3CSSD-N120GB3-BK, Neutron 120GB SATA3 CSSD-N120GB3 BK olarak da bilinir.
Corsair Neutron 120GB kullanıcı yorumları

Corsair Neutron 120GB için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Corsair Neutron 120GB deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Corsair Neutron 120GB ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Corsair Neutron 120GB Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN