"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Projektör

(35 kayıt bulundu)

Film izleme ve sinema keyfini evde dev ekranda yaşamak istemez misiniz ?  Projektörler eskiden sadece duvara yansıtıp aile albümlerine bakmak için kullanılırdı. Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte HD kalitesinde hatta 3D teknoloji sayesinde 3 boyutlu filmleri de perde alıp duvara asmak ya da doğrudan duvara yansıtarak projektörleri kullanarak izleyebiliyoruz. LCD TV, LED TV, Plazma TVlerin ya da laptopların, bilgisayarların ekran genişliği bize yetmediği zamanlar bazen film izlemek bazen oyun oynamak istediğimizde HDMI girişiyle televizyona veya PCye bağlanarak bize kolaylık sağlayan projektörler devreye giriyor. Sadece kullanım alanı bununla da sınırlı değil. Aynı zamanda projektörler iyi bir sunum yapmak isteyen işadamları veya okulda projektör kullanarak öğrencilere daha iyi sunum yaparak daha iyi şekilde öğretmek isteyen öğretmenlerin en çok ihtiyaç duyduğu ses ve görüntü sistemlerinden biri. Duvarınız pürüzsüz ise evde doğrudan duvara yansıtarak da kullanabilirsiniz. Daha profesyonel alanlarda kullanıyor iseniz mutlaka uygun ölçülerde perde veya tahta kullanmalısınız.

Projektör alırken çözünürlük kalitesine, görüntü kalitesine, parlaklığın kaç ansi lümen olduğuna, HDMI port sayısına, Ethernet LAN bağlantısı olup olmadığına, ağırlığına, lamba ömrüne, hangi formatları desteklediğine, ısınıp ısınmadığına dikkat etmek gerekir. Tüm bunlar size karmaşık geliyorsa en kolay şekilde en iyi projektör hangisi iyi.net’de belirlediğiniz kriterlere arama yaparak bulabilirsiniz.

Birbirinden farklı markaları ve modelleri bulabilir HD, full HD görüntü kalitesine sahip bazıları 3 boyutlu 3D filmleri oynatma özelliğine sahip en iyi kontrast oranında  birçok seçeneğe göz atabilirsiniz. Tüm projeksiyonların özelliklerini ve teknik bilgilerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Projektör fiyatlarına bakarak en ucuz projektörü bulabilir karar vermekte zorlandığınız modeller arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak en iyi projektörü zahmetsizce en kolay ve en hızlı şekilde bulabilirsiniz. Fiyat ve ucuz olması sizin için önemliyse fiyatları incelemek ve karşılaştırmak için en güvenilir yer burası. Özellikle öğretmenler okula projektör almak istedikleri zaman fiyat onlar için önemli oluyor. Karar vermekte size kolaylık sağlaması için kullanıcı incelemelerini ve yorumları okuyarak fikir sahibi olabilir, ürünlerin iyi ve kötü yönlerini görebilir, iyi metre puanı sayesinde puan karşılaştırması yapabilirsiniz. Hatta kullandığınız memnun kaldığınız ürünler hakkında yorum yaparak detaylı inceleme girerek siz de diğer insanlara yardımcı olabilir kullandığınız ürünün eksik ve kötü taraflarını yorumlarınızda belirterek insanların en doğru ürünü seçmesinde yardım edebilirsiniz. 

MARKA

ÜRÜN FİYATI