"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Takip et Karşılaştır

2%80

80
%50 bu ürünü tavsiye etti.

Ürün için fiyat bulunmadı.

İlk aldığımda garipsedim ergonomik gelmedi ve kulağımı rahatsız etti tipi farklı olduğu için daha sonra alıştım su altında havuzda ve banyoda çalışması en cezbedici özelliği ama sabun şampuan kullanmadan.. su altındaki ses kalitesi inanılmaz sadece bu…

Erkan Eğilmez Erkan Eğilmez Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

henüz gerçekten su altında kullanıma uygun olduğunu düşünmüyorum bu tür aletlerin. çok tavsiye edilmiş ben de denemek istedim ama tat vermiyor pek. ergonomik değil tasarımsal olarak hatalı bence. çok çabuk düşüyor çıkıyor falan. hareketli kullanım için…

Asterix Asterix Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Genel Görüş

Genel Bakış

EKRAN

 • Video oynatmaYok

kullanıcı yorumları

Sony NWZ-W273, 10 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %71 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Sony NWZ-W273 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 1
 • 1
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek1
  Seçiniz.
  • Öğrenci2
  Toplam 2 yorum
  

  Asterix

  'in ürün yorumu:

  |3

  7 Şubat 2014

  henüz gerçekten su altında kullanıma uygun olduğunu düşünmüyorum bu tür aletlerin. çok tavsiye edilmiş ben de denemek istedim ama tat vermiyor pek. ergonomik değil tasarımsal olarak hatalı bence. çok çabuk düşüyor çıkıyor falan. hareketli kullanım için uygun değil. ben normal mp3 olarak kullanıyorum dışarıda falan. ses kalitesi gerçekten iyi bu arada. onu es geçmeyim. Bu ürünü tavsiye etmiyorum.

  profil resmi
  

  Erkan Eğilmez

  'in ürün yorumu:

  |5

  16 Aralık 2013

  İlk aldığımda garipsedim ergonomik gelmedi ve kulağımı rahatsız etti tipi farklı olduğu için daha sonra alıştım su altında havuzda ve banyoda çalışması en cezbedici özelliği ama sabun şampuan kullanmadan.. su altındaki ses kalitesi inanılmaz sadece bu hissi tatmak için bile alınır. Meraklılarını, sporculara, yüzücülere tavsiye ederim Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

  profil resmi