"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
 • Siyah
 • Açık Mavi
 • Kırmızı

Takip et Karşılaştır

3%90

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Ürün için fiyat bulunmadı.

normalde ipod almak istiyordum ama ipodla karşılaştırıldığında bunun çok önemli avantajları var.öncelikle programa bağlı kalmadan rahatça heryerden şarkı yükleyebiliyorum sonrasında radyosu var şarkı listelerimden sıkılıp ara vermek istediğimde radyo…

ebruli ebruli Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Genel Bakış

kullanıcı yorumları

Sony NWZ-E384, 3 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %86 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Sony NWZ-E384 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 2
 • 1
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek
  Seçiniz.
   Toplam 3 yorum
   

   true blood

   'un ürün yorumu:

   4

   22 Temmuz 2014

   sonynin başka modelleride vardı ama bunda fiziksel butonlar var özellikle o yüzden tercih ettim daha önce taa ilk nesil ipod klasiklerden kullanıyordum alışıktım o tuşlara ondan böyle tercih ettim batarya ömründen memnunum çok uzun süren yolculuklarda bile bitmiyor ve son ses müzik dinleyebiliyorum ses kalitesinden memnunum kutusunda gelen kulaklıkları kullanmıyorum kalitelerini beğenmedim kendiniz kulaklık alıp dinleyin çok daha iyi oluyor.

   profil resmi
   

   ebruli

   'nin ürün yorumu:

   5

   23 Haziran 2014

   normalde ipod almak istiyordum ama ipodla karşılaştırıldığında bunun çok önemli avantajları var.öncelikle programa bağlı kalmadan rahatça heryerden şarkı yükleyebiliyorum sonrasında radyosu var şarkı listelerimden sıkılıp ara vermek istediğimde radyo dinleyebiliyorum ve çoğu video formatını desteklediği için converter kullanmak zorunda kalmıyorum ama ipodun batarya ömrü çok daha fazla buna göre.ama bunun batarya ömrüde oldukça yeterli uzun yolculuklarda pat diye bitmez tam şarjda çıkarsanız iyi gidiyor.kullanımı basit minik ve güzel bir alet tavsiye ederim. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

   profil resmi
   

   Tuğrul Üyümez

   'in ürün yorumu:

   5

   11 Aralık 2013

   bordo rengini kullanıyorum arka kısmı aşındı biraz ve metal kısım gözükmeye başladı yere düşürünce rengi yani kaplaması biraz attı. Kulaklık kalitesi çok iyi olmamakla birlikte oldukça kullanışlı. Birçok video formatını oynatıyor eğer format yüzünden oynatmazsa convert edip yüklüyorum. Radyodan şarkı kaydı yapılabiliyor. 30 tane radyo istasyonunu kaydedebiliyor favoriler listesi yapıyorum kendime. Batarya süresi de full kullanımda 3gün gidiyor ki bence oldukça iyi nadir dinlersem sadece yürüyüşe çıktığım zamanlarda, bir haftaya kadar kullanılıyor. O yüzden tam puanı hak ediyor bence Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

   profil resmi