"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Logitech G700s ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Logitech G700s ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Logitech G700s özellikleri

ETKİNLİK ETKİSİ

Daha fazla seçenek, daha iyi sonuçlar.

Mouseunuzda ne kadar çok makro tuşu olursa avcunuzun içinde o kadar gücünüz olur. Bu teoriyi iki oyuncuya tuşlarını istedikleri gibi programlama şansı verip mouselarını yemek yapmak için kullanmalarını isteyerek test ettik. 13 programlanabilir tuşuyla G700s eşdeğer bir mouse ile yarışırken izleyin.

KABLO ÜZERİNDEN VERİ TRANSFERİ

Şarj işlemi oyununuzu bölmez

Şarj zamanı geldiğinde oyuna ara vermeniz gerekmez. G700s oyun sırasında standart Micro-USB kablosuyla şarj olur. Şarj etmek için standart Micro-USB kablosuyla kablosuz bağlantıdan kolayca kablo üzerinden veri transferi bağlantısına geçmeniz yeterlidir. Standart AA NiMH piller, siz oyununuza devam ederken şarj edilir.

 13 ADET PROGRAMLANABİLİR TUŞ

Emrinizde

Varsayılan yapılandırmayla kutudan çıkarır çıkarmaz harika sonuçlar elde edin. Ya da genellikle menü derinliklerine inmeyi gerektiren eylemler için tek düğmeyle tetikleme işlemleri ayarlayın. Bas konuş iletişim artık daha kolay ve daha yakın. Sniper nişan alma işlemi için geçici olarak DPI ayarını düşürün. İsteğe bağlı Logitech Gaming Software (LGS) ile, 13 programlanabilir düğmeden istediğinize herhangi bir oyun komutunu veya çok komutlu bir makroyu yeniden atayın.

HEM KABLOLU HEM KABLOSUZ OLARAK TUTARLI RAPOR HIZI

Düşünce ve eylem bir arada

Her komutunuzun mümkün olan en kısa sürede yürütüldüğünden emin olabilirsiniz. G700s, ister 2.4 GHz kablosuz bağlantı ister USB bağlantısı üzerinden hiç gecikme olmadan 1 ms’lik rapor hızı sağlar. Standart bir USB mouse’dan 8 kata kadar daha hızlı olan G700s, hareketlerinizi sizin yapma hızınızdan daha çabuk yakalar.

OYUN İÇİNDE HASSASİYET DEĞİŞTİRME

Anında hazır olun

Oyunun her anında doğru hareketleri yapın. Kullanım kolaylığı açısından kaydırma tekerleğinin arkasına yerleştirilmiş tek bir düğmeye basarak piksel duyarlılığında hedeflemeden (200 DPI), ışık hızında manevralara (8200 DPI) kadar 10 DPI ayarı arasında geçiş yapın.

ÇİFT MODLU KAYDIRMA TEKERLEĞİ

Ödünsüz hassasiyet ve hız

Çoğu mouse kaydırma tekerleğinin aksine G700s, yüksek hızlı, çift modlu kaydırma özelliğini içerir. Oyun sırasında, tıklamalar arası geçiş duyarlılığıyla menü seçeneklerini hızlı ve doğru şekilde seçin. Ya da serbest dönüşlü yüksek hızlı kaydırma tekerleğini hızlıca döndürerek Web sayfalarında süratle gezinin.

TAK VE UNUT NANO ALICI

Küçük tutturucu, güçlü bağlantı

Tüm dizüstü bilgisayar ve LAN partiler için hazır olan G700s yolunuza çıkmadan bir USB bağlantı noktasına bağlanan küçük bir alıcı içerir. İhtiyaç duymadığınızda pil bölümüne yerleştirebilirsiniz.

ULTRA DAYANIKLI TASARIM

Uzaklara gidebilir

Oyun koşulları normal mouse’ları çok zorlar. G700s dayanıklılık için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş temel mekanik mikro anahtarlar, 20 milyon tıklamalık kullanım ömrü ile derecelendirilmiştir. Düşük sürtünme sunan politetrafluoroetilen ayaklar, testlerde 250 km gibi şaşırtıcı bir dayanıklılık değeri sergilemiştir. G700s, en zorlu performans görevlerinizin üstesinden gelecektir.

ZARİF AYAK

Materyal avantajı

Düşük sürtünmeli politetrafluoroetilen ayaklar daha hızlı hareketlerde sürüklenmeyi azaltır, hassas imleç hareketi ve iyileştirilmiş kesinlik sağlar.

SEZGİSEL ŞEKİL VE TASARIM

Doğal kıvrımlar rahat kontrol sağlar

Doğal şekilli kavrama yerleri saatler süren kullanımda maksimum rahatlık sağlar, en son ayakta kalan oyuncu siz olursunuz. Tek tek şekillendirilmiş düğmeler dokunma yoluyla tanımlanabilir, ihtiyacınız olduğunda hazırdırlar, ihtiyacınız olmadığında sizi rahatsız etmezler.

GELİŞMİŞ YÜZEY MATERYALLERİ

Hissedebileceğiniz bir fark

Elin mouse yüzeyiyle buluştuğu stratejik dokunma bölgelerini belirlemek için kızılötesi görüntülemeden faydalandık. Konforu ve dayanıklılığı artırmak için her bölgede gelişmiş malzemeler kullandık. Avuç bölümündeki su tutmayan kaplama, elinizin yapışmasını engellemeye yardımcı olur. Yüksek temas içeren bölgeler için, ana düğmelere parmak izine dayanıklı kaplamalar ekledik. Ayrıca yanlarda sağlanan kuru tutuş, elinizin sabit kalmasını sağlar.

OYUN SINIFI LAZER

Keskinlik odaklı

MVP ve yarışı kaybeden arasındaki fark piksel olarak ölçüldüğünde lazer keskinliğindeki hassasiyet işe yarar. G700s her el hızında hassasiyet sağlayan oyun sınıfı lazer kullanır ve çeşitli yüzeylerde en hafif el hareketlerini bile algılar.

KART ÜZERİNDE BELLEK PROFİLİ

Hafızası olan bir mouse

Her oyun için ayrı kurulum gerekir, World of Tanks veya League of Legends farketmez. 13 düğmeyi* 3 ayrı oyuncu veya oyun profilinde programlayarak kurulumu diğer bilgisayarlara taşıyın. Mouseunuzu bir kez yapılandırın. O hatırlar.

LED EKRAN

Bilgi güçtür

DPI hassasiyeti ve pil gücüne dikkat edin, bu bilgiler eliniz altında görüntülenir.

KULLANIMI KOLAY KURULUM YAZILIMI

Kolayca halledin

İsteğe bağlı Logitech Gaming Software'i kullanarak komutları en sevdiğiniz oyunlara göre düzenleyin. Basit sürükle & bırak kullanımı ile her oyunda tuşları özelleştirmek ve profilleri izlemek çok kolaydır. Veya, otomatik oyun algılayıcıyla önceden yapılandırılmış özelleştirmeleri kullanın.
Logitech G700s kullanıcı yorumları

Logitech G700s, 1 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %80 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Logitech G700s deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 1
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek
Seçiniz.
Toplam 1 yorum


Digital Versus

23 Nisan 2014

4

Logitech G700s'nin rahat bir dizaynı var. Kablosuz ve kablolu olarak kullanılabilir. Şarj edilebilir bataryayı USB yoluyla şarj edebiliyorsunuz ve programlanabilir fonksiyonları mevcut. Ancak biraz ağır ve sadece sağ elini kullananlar için tasarlanmış. Ayrıca Logitech G700s'nin yazılımı sadece Windows işletim sistemini destekliyor.

profil resmi

Logitech G700s ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Logitech G700s Forumları

  Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
  Logitech G500s mi G700s mi? 17 Mart 2014 11:18 Tekin Harmanlı Jean Reno 3 cevap

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  LOGİTECH MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER