"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Takip et Karşılaştır

4%90

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Ürün için fiyat bulunmadı.

Batarya ömrü şimdiye kadar kullandığım orta kalite kablosuz mouselar arasında kesinlikle en iyisiydi. Zaten birçok yorumda da pil ömrünün uzun olduğu söylenmiş. Tasarım olarak harika bir mouse. 11 adet programlanabilir tuş var ve bu tuşları rahat bir…

Çakal Carlos Çakal Carlos Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Genel Bakış

kullanıcı yorumları

Logitech G602, 20 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %86 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Logitech G602 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 1
 • 3
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek3
  Seçiniz.
   Toplam 4 yorum
   

   ilkay talman

   'ın ürün yorumu:

   |4

   3 Kasım 2014

   Rakiplerine göre dpi değerinin biraz düşük kaldığı söyleniyor ancak çok yüksek dpi ile ne yapacağınızı sorgulamanız gerekiyor. Benim ilk kaliteli mouse um diyebilirim. Benim açımdan sanırım diğerleri ve G602 arasında bir fark olmayacaktır. Çok fazla mouse denedim hangisi elime daha iyi oturuyosa hangisi daha şıksa kullanırken zevk alıyorsam onu aldım. G700s tavsiye ettiler ancak kısa pil ömrü ve scrol kalitesinden dolayı vazgeçtim. G602 ideal bir mouse özellik olarak. Ergonomi ve tasarım olarak ise bana tam oldu diyebilirim. Çok ciddi bir oyuncu olmasam kaliteli ve rahat bir mouse kullanmak çok fark ediyor. Ekstra tuşlara bir çok görev atadım. Çok kullanışlı oldu. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

   profil resmi
   

   Tayfun07

   'un ürün yorumu:

   |4

   18 Haziran 2014

   Kablosuz oyuncu mouseları arasında tercih edilebilir bir model.Oyun performansı harika başparmak ile kullanılan tuşlar oldukça fonksiyonel ve birçok makro ve komutu bu tuşlara atayabiliyorsunuz.Yazılımının kullanımı basit ve kolay anlaşılır rahatça tuşları atayabilirsiniz.Batarya ömrü çok iyi ama genelde oyunculara yönelik bu tarz mouselarda wireless varsa kablolu kullanım da oluyor bunda malesefki kablosuz kullanma şansınız yok bu yüzden puan kırdım zaten. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

   profil resmi
   

   PC Mag

   18 Haziran 2014

   4

   Logitech G602'nin sağ elini kullananlar için rahat bir dizaynı var. Başparmak butonları sayesinde kullanıcıya ayarlanabilir kontrol ve makrolar sunulmuş oluyor. Üstün DPI değişimi için butonlar mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş. Enerji tasarrufu modu sayesinde batarya ömrünü, saatlerce değil günlerce hatta haftalarca uzatabilmeniz mümkün.

   profil resmi
   

   Çakal Carlos

   'un ürün yorumu:

   |5

   12 Şubat 2014

   Batarya ömrü şimdiye kadar kullandığım orta kalite kablosuz mouselar arasında kesinlikle en iyisiydi. Zaten birçok yorumda da pil ömrünün uzun olduğu söylenmiş. Tasarım olarak harika bir mouse. 11 adet programlanabilir tuş var ve bu tuşları rahat bir şekilde kullanıyorsunuz. Pahalı bir mouse ancak gün içinde en çok kullandığım teknoloji mouse. O yüzden iyi kaliteli bir şey almak istedim. Özellikler programlanabilir tuşları çok sık bir biçimde kullanıyorum. Tavsiye ederim. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

   profil resmi