"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Monitör

(1428 kayıt bulundu)

İzlediğiniz görüntülerin gözlerinizin önünde canlanmasını sağlar monitörler. Ekranın kalitesine göre bir film keyfiniz de buna göre değişebilir. Renkleri yeterince canlı göstermeyen bir monitör film zevkinizi tamamen yok olacak seviyeye bile getirebilir. Parlak renkleri gösteren bir LCD display monitör ise canlı renkleriyle sizi cezbedecektir. Önceki monitörünüzde, film esnasında fark edemediğiniz görüntü detaylarını iyi bir LCD ekranda görünce şaşırmaktan kendinizi alamayabilirsiniz.

Görüntü kalitesi çok iyi olan bir monitör bulmak artık çok kolay! İyi.net size tüm seçenekleri göstererek özellikleri ve fiyatlarıyla birlikte size güvenilir bir yol gösterici olacaktır. HP, Dell, Asus, Casper, Lenovo gibi birçok monitör markaları arasından seçim yapmak sandığınız kadar zor bir iş olmaktan çıktı. Yapmanız gereken tek şey iyi.net’e gelerek modelleri incelemek. Merak ettiğiniz ve teknik özellikleri arasındaki farklılıkları öğrenmek istediğiniz markaların modellerini karşılaştırarak aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Dokunmatik monitör istiyorsanız bu kritere göre aramalar yapabilir, ilgilendiğiniz markaların dokunmatik monitör fiyatları bilgisine hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm monitör fiyatlarını inceleyebilir, amacınız en ucuz monitörü bulmak ise monitör fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. LCD monitör fiyatlarını led ekran fiyatlarıyla karşılaştırarak en uygun fiyatlı monitörlere ulaşabilirsiniz.

LCD ve led gibi monitör çeşitleri hakkında güvenilir bilgiye ulaşabilir, istediğiniz takdirde bu modelleri de karşılaştırabilirsiniz. Parlak ekran ve mat ekran arasında gelip gidiyorsanız iyi.net’e gelerek bu ekranların olumlu ve olumsuz özelliklerini öğrenerek kararınızı verebilirsiniz. Kaç inch ekran istiyorsanız bulabilir, bu modellerin fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

İlgilendiğiniz monitörlerin ergonomi ve ayarlanabilir seviyeleri hakkında bilgi almak için kullanıcı yorumlarını inceleyerek kafanızı kurcalayan sorulara cevaplar bulabilirsiniz. Kullanıcıların verdikleri iyimetre puanlarına göz atarak en iyi monitörü bulabilirsiniz. Aklınızı karıştıran sorular oluşmaya devam ediyorsa foruma gelebilir, kullanıcılara sorular sorarak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Beğenerek kullandığınız bir monitör hakkında inceleme eklemek isterseniz yorumlar yazabilir ve kullandığınız modele puan verebilirsiniz. Böylece o monitörden memnun kalındığını iyi bir monitör arayan insanlar da görecek ve kararını ona göre verebileceklerdir. Memnun kalmadığınız bir monitör hakkındaki uyarılarınızı da yine yorum olarak gönderebilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER   Yükleniyor Lütfen bekleyin…

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-

OYUNCULAR İÇİN
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
EKRAN BOYUTU (İNÇ)
İNÇ-
ÇÖZÜNÜRLÜK
EKRAN PANEL TİPİ
YENİLEME HIZI (HZ)
HZ-
DİSPLAYPORT
HDMI