"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Panasonic KIT-E 15 PKE ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Panasonic KIT-E 15 PKE ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Panasonic KIT-E 15 PKE özellikleri

MONTAJ : ÜCRETSIZ PANASONIC KIT-E15PKE 15.000BTU ETHEREA INVERTER KLIMA YENI ECONAVI SISTEMI TASARIMLA GELEN EKOLOJIK ZEKAEnerji tasarrufu yaparak çevreyi korumak, konforunuzdan fedakarlık etmenizi gerektirmemeli. Bu yüzden, eşsiz bir enerji tasarruf performansı sağlayan inverter teknolojisi klimalarımızda kullanılmaktadır.  ;Aynı zamanda, kullanıcılar daha temiz hava için Patrol Sensor'lü Advanced+Plus e-ion Hava Temizleme Sistemi ile daha temiz havanın keyfini sürebilirler. Her iki gelişmiş özellik de yaşam kalitesini artırmak için tasarlanmıştır. Aynı yaklaşımla Panasonic, otomatik algılama yapan ve enerji tasarrufunu daha da artıran akıllı eko fonksiyonlu yeni ECONAVI konsepti yaratmıştır. ECONAVI konsepti, kullanıcıların kolayca enerji tasarrufu etmesine ve çevreye katkı sunmasına olanak sağlamaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insanın ECONAVI ile neleri değiştirebileceğini hayal edin. Daha yaşanılabilir bir gelecek mümkün. YENI ECONAVI – TÜKETIMI AZALTARAK ENERJI TASARRUFU SAĞLARECONAVI konsepti, klimanın çalışmasını odanın koşullarına göre düzenleyen çok hassas Insan Hareket Sensörü ve Kontrol Programı teknolojilerini kullanır. Nasıl enerji tasarrufu sağlar? Enerjinin boş yere tüketildiği durumları tespit etmek ve soğutma gücünü otomatik olarak ayarlamak için Insan Hareket Sensörü ve Kontrol Programı teknolojilerini kullanarak. Böylece, kesintisiz soğutma, konfor ve rahatlık ile etkili bir şekilde enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. SOĞUTMA MODUNDA* %30'a varan enerji tasarrufu, ISITMA MODUNDA** %40' a varan enerji tasarrufu. Toplam enerji tüketimi, 1 saatlik sabit çalışma boyunca %40'a kadar azaltılır. Tek dokunuşlu ECONAVI enerji kaybını üç basit adımda azaltır: Inceler
Hareketlilik seviyesini
Insan varlığını ;
Değerlendirir
Insanların konum değişikliklerini
Insan hareketliliğindeki değişiklikleri
Insan varlığındaki değişiklikleri
ve
Hava üfleme yönünü ayarlar
Yüksek hareketlilikte: Istenilen sıcaklığı otomatik olarak ayarlar
Insan olmadığında: Enerji tasarrufu sağlar ; Sensör algılama prensibi
Çift insan aktivite sensörü, insan aktivite seviyesini algılar ve hava akımını bulunulan bölgeye ya da yüksek aktivite bölgesine yönlendirir.
Kapsam
ECONAVI çift sensörü, gelişmiş bölgesel algılama fonksiyonu ile daha geniş bölgeyi kapsar
Farklı Nesnelerin algılanması
ECONAVI'nin sensör teknolojisi hız, frekans ve sıcaklık gibi faktörleri kullanarak her nesnenin insan olup olmadığını algılar. Yüksek Hassasiyetli AlgılamaHer nesne aslında görünmeyen ama algılama alanında ise ECONAVI'nin sensörü ile ısı olarak algılanabilen kızılötesi ışınlar yayar, nesneler algılama alanında hareket ettiğinde, ECONAVI nesnenin insan olup olmadığını anlamak için nesne sıcaklığı ile oda sıcaklığını karşılaştırır ve harekete bağlı aktivite seviyesini ölçer.
Tüm oda üç algılama alanına bölünür. *Soğutmada ECONAVI çift sensörün enerji tasarrufuna etkisi : %30 Test durumu
1.5HP Inverter modelde ECONAVI çift sensör AÇIK / KAPALI konumlarının karşılaştırılması. ECONAVI çift sensör AÇIK, Dış ortam sıcaklığı: 35'C/24'C, Ayarlanan sıcaklık: 25'C Fan Hızı (Yüksek) / Dikey hava akımı yönü: Otomatik, Yatay Hava akımı yönü: ECONAVI Modu ECONAVI aktivite seviyesi kontrolü ile sıcaklık 1'C artar, ECONAVI çift sensör KAPALI Dış ortam sıcaklığı: 35'C/24'C, Ayarlanan sıcaklık: 25'C Fan Hızı (Yüksek) / Dikey hava akımı yönü : Otomatik, Yatay Hava akımı yönü: Ön, Toplam güç tüketim miktarı 1 saatlik sabit durumda ölçülmüştür. Panasonic Test Odasında (büyüklük: 16.2M2) Bu değer maksimum enerji tasarrufu değeridir ve montaj ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

** ECONAVI çift sensörün ısıtmadaki enerji tasarrufu etkisi: %40 Test durumu ;
1.5HP Inverter modelde ECONAVI çift sensör AÇIK / KAPALI konumlarının karşılaştırılması. ECONAVI çift sensör AÇIK, Dış ortam sıcaklığı: 7'C/6'C, Ayarlanan sıcaklık: 23'C Fan Hızı (Yüksek) / Dikey hava akımı yönü: Otomatik, Yatay Hava akımı yönü: ECONAVI Modu, ECONAVI aktivite seviyesi kontrolü ile sıcaklık 2'C azalır, ECONAVI çift sensör KAPALI, Dış ortam sıcaklığı: 7'C/6'C, Ayarlanan sıcaklık: 23'C Fan Hızı (Yüksek) / Dikey Hava akım yönü: Otomatik, Yatay Hava akımı yönü: Ön, Toplam güç tüketim miktarı 1 saatlik sabit durumda ölçülmüştür. Panasonic Test Odasında (büyüklük: 16.2M2) Bu değer maksimum enerji tasarrufu değeridir ve montaj ve kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.  ; TEKNIK ÖZELLIKLER  ; ; ;Mode l ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;  ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; KIT E 15 PKE, KITE15PKE, KIT-E15PKE olarak da bilinir.
Panasonic KIT-E 15 PKE kullanıcı yorumları

Panasonic KIT-E 15 PKE için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Panasonic KIT-E 15 PKE deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Panasonic KIT-E 15 PKE ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Panasonic KIT-E 15 PKE Forumları

  Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
  Bütçeme uygun klima arıyorum 3 Ağustos 2013 16:27 Esra Okumuş Murat Özmutaf 2 cevap
  klimaa tavsiyesii olan ? 2 Mayıs 2013 13:22 alper şenyurt Arda Aycan 1 cevap
  Klima İçin mutlaka keşif yaptırın 23 Ağustos 2017 12:59 ozan yamak 0 cevap
  Güneş enerjisiyle çalışan klimalar hakkında acil bilgi! 23 Ağustos 2013 12:14 gülcan öz 0 cevap
  Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 15 Temmuz 2013 16:40 Portakal Rengi 0 cevap

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN