"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Grafik Tablet

(12 kayıt bulundu)

Grafik tasarım ile mi uğraşıyorsunuz ya da profesyonel olmasa bile hobilerinizden biri grafik tasarım yapmak mı? Manga çizmekten çok hoşlanıyor ama tasarımlarınızı dijital ortamda mı çizmek istiyorsunuz? Karikatür çizmeyi çok seviyor ama çalışmalarınızı bilgisayar ortamına mı taşımak istiyorsunuz? Bilgisayarda mouse ile tasarım ve çizimler yapmanın ne kadar zor olduğunu herkes bilir. Basit bir örnek vermek gerekirse Paint programında bile düz bir çizgi çizmek mouse ile neredeyse imkansızdır. El emeği çalışmalarınızı mouse ile değil, gerçekten eliniz ile dijital ortama aktarabilme olanağınız bulunuyor. Grafik tabletler sayesinde çizim yaparken sanki bir kağıt üzerinde çalışıyormuş gibi hissedersiniz ama aslında çizdiğinizi aynı zamanda tamamen bilgisayara aktarmış olursunuz. Böylece kağıda yaptığınız çizimlerinizi bilgisayara taratırken kaliteden ödün vermemiş ve çizim tabletleri yardımıyla direk bilgisayar üzerinde yaptığınız çalışmalarınızı en iyi şekilde saklamış olursunuz.

Wacom, Uc-logic ve Livescribe gibi graphic tablet markaları arasında belirlediğiniz kriterlere ve standartlara göre aramalar yaparak beğendiğiniz modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Öne çıkmış ve en iyi grafik tablet markalarından biri olan Wacom modellerini inceleyebilirsiniz. Wacom Intuos tabletlere göz atabilir, karar veremediğiniz Intuos modeller arasında karşılaştırmalar yaparak sizin için en iyi grafik tableti öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz Wacom fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Amacınız en ucuz grafik tableti öğrenmek ise yapacağınız şey çok basit: Grafik tablet fiyatlarına göz atarak fiyatlar arasında karşılaştırmalar yapmak. Ayrıca grafik tablet kampanyalarından da haberdar olarak indirimli grafik tabletleri bulabilir, uygun grafik tablet fiyatlarını inceleyerek bütçenizi koruyabilirsiniz.

İlgilendiğiniz grafik tablet modellerinde bulunan kullanıcı deneyimlerini okuyarak o ürün ile ilgili aklınızdaki düşünceleri pekiştirebilirsiniz. Ergonomi, kullanım kolaylığı ve dokunmatik hassasiyeti hakkında kullanıcı incelemelerinde bulamadığınız bilgiler olabileceği durumlarda forumu ziyaret ederek sorular sorabilir, zihninizi kurcalayan sorulara cevaplar alarak kararınızı verebilirsiniz. Kullanıcıların grafik tabletlere yorumlar yazarken verdikleri puanlara da göz atarak en çok puanı alan çizim tabletini bulabilirsiniz.

Memnun kaldığınız veya kalmadığınız bir grafik tableti hakkında isterseniz siz de yorumlar yapabilir, puanlar verebilirsiniz. Sizin düşünce ve deneyimleriniz de, iyi bir graphic tablet almak isteyen herkes için çok değerli.