"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Canon Speedlite 600EX-RT ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Canon Speedlite 600EX-RT ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Canon Speedlite 600EX-RT özellikleri

Canon Speedlite 600EX-RT adının sonundaki RT "Radio Transmitter" yani Radyo Verici anlamına geliyor. Evet bu yeni Canon flaş, bizlere 2.4Ghz frekansında dahili radyo frekanslı TTL flaş tetikleyici özelliği sunuyor. Önceki 580EX versiyonlarında kullanılabilen ST-E2 infrared flaş tetikleyici bu versiyonla yerini Canon ST-E3-RT modeli radyo frekanslı TTL tetikleyiciye bırakıyor.
Fotoğraf makinenizin üzerine takarak kullanabileceğiniz Canon ST-E3-RT verici ile 15 ayrı flaşı gruplayarak kullanma imkanına sahipsiniz. Iki ürünü birbirinden ayrı değerlendirmek yanlış olacaktır, Canon 600EX-RT ve Canon ST-E3-RT birbirini tamamlayıcı iki üründür. Bazı dikkat çeken teknik özellikler aşağıda paylaşılmıştır. Canon 600EX-RT detaylı teknik özellikleri tablosu ise yazımız sonunda bulunabilir. Teknik özellikleri incelediğiniz zaman sizlerin de farkedeceği tek keşke dedirten konu ise, Canon 600EX-RT'nin menzili. Rakiplerine göre daha kısa olan çalışma mesafesi ile Canon 600EX-RT sizce fotoğrafçılar için vazgeçilmez ekipmanlar arasına girebilecek mi? 15 Kanal, 2.4 Ghz Radyo Frekanslı Tetikleme 30mt Menzil 61 AF noktası destekleme 15 Ayrı Flaş'ı gruplayarak kullanabilme Dahili optik alıcı/tetikleyici Uzaktan fotoğraf makinesi tetikleyicisi olarak kullanabilme (15 ayrı fotoğraf mekinesini aynı anda tetikleyebilme) 20-200mm zoom kafa ve Bounce-Swivel özelliği GN - Guide number 60mt (ISO 100, 200mm) Weatherproof Sealing (Hava koşullarından etkilenmeyen koruma) Aydınlatmalı Dotmatrix LCD Dahili beyaz ayarı filtreleri Sessiz ve hızlı yeniden dolum (0.1ms) 4 AA/LR6 pille kullanım Speedlite 600 EX RT, Speedlite600EXRT, Speedlite 600EX RT, Speedlite600EX-RT olarak da bilinir.
Canon Speedlite 600EX-RT kullanıcı yorumları

Canon Speedlite 600EX-RT için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Canon Speedlite 600EX-RT deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Canon Speedlite 600EX-RT ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Canon Speedlite 600EX-RT Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN