"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Pentax Optio W90 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Pentax Optio W90 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

2 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Pentax Optio W90 özellikleri

Ana Özellikler

Geliştirilmiş su geçirmezlik ve darbelere dayanıklılık performansı
PENTAX Optio W90 6 metreye kadar su geçirmez, iki saate kadar su altı çekimi yapar ve 1.2 metreden düşmelere dayanıklıdır*. Optio W90 aynı zamanda toz geçirmez ve -10°C’ye kadar soğuğa dayanıklıdır, bu tür şartları talep eden aktif fotoğrafçılar için bu onu harika seçim yapar. Özel su altı fotoğraf ve video çekim modları doğal renklerle harika çekimler yapabilmek için tüm makine ayarlarını optimize eder.

 


5x geniş açılı optik lens 

Optio W90 spekteküler arazi çekimlerinden belli mesafeden çekilen limitli enstantanelere kadar, tüm detayları yakalayabilmek için, 35 MM formatında 28mm geniş açıdan 140mm telefotoya kadar olan odak alanlarını kapsayan 5x geniş açılı optik zoom sunar.

 


Extra-wide 2.7'' LCD screen

Optio W90's 16:9 2.7'' monitor harici ışık yansımalarını kesmek ve rahatsız edici yansımaları minimize etmek için özel AR ile kaplanarak işlem görmüştür (Anti-Yansıma).


Yüksek imaj kalitesi

Yaklaşık 12.1 etkili megapikseli PENTAX-geliştirilmiş görüntüleme motoru ve yüksek performanslı PENTAX zoom lensi ile bir araya getirir, Optio W90 çok iyi belirlenmiş detaylar ile harika ve yüksek kaliteli sonuçlar verir.


HD 720p video kaydı

Optio W90 16:9 yüksek çözünürlükte TV orantılı 720p yüksek çözünürlükte *** kusursuz video klipler çeker. Optio W90 aynı zamanda HDMI-mikro çıkış ihtiva eder, bu HD TV monitörünüzde kendi çektiğiniz güzel videoları seyretmenize imkan verir.

 

Dijital Mikroskop modu

1 cm uzaklıktan makro çekim modu ile dijital zoom fonksiyonunu ve 3 LED makro lambayı bir araya getirir, Optio W90’s Dijital Mikroskop modu küçük nesnelerin büyütülmüş keskin resimlerini verir.**


Yüz Tanıma Fonksiyonu

Bu fonksiyon 32 yüze kadar yüz tanımayı derhal ve kesin olarak denetler –hatta kedi ve köpek yüzleri dahil- daha sonra keskin poz ve optimum poz ile bunları yakalar. Optio W90 obje’nin yüzü kameraya döndüğünde otomatik olarak resim çekebilir .


Üç kademeli sarsıntı koruma farklı tipte kamera sarsıntılarını engeller

 

1) Piksel İzleme SR

Duran nesneleri kaydederken, Optio W90’s Piksel İzleme SR (Sarsıntı Önleme) ile çekilen imajları işleyerek kamera sarsılmalarını etkin olarak telafi eder.

2) Yüksek-Hassasiyetli anti-sarsıntı modu***

Düşük ışık koşullarında,Optio W90 ISO hassasiyetini otomatik olarak 6400e yükseltir, daha hızlı denklanşör hızını sağlayarak, kameranın veya nesnenin sarsılma etkisini minimize eder.

3) Movie SR****

Video çekimi esnasında, Optio W90 özel yazılım kullanarak etkili olarak kamera sarsılmasını minimize ederek bulanık sonuçları engeller.


Ekran üzerinde favori resmi devamlı görüntülemek için yan ekran giriş fonksiyonu
Optio W90 LCD ekranın üst sol köşesinde göstermenize imkan veren yenilikçi yan ekran giriş fonksiyonu ihtiva eder. Bu fonksiyon kayıtlı bir resmi aynı açı ve aynı imaj ebadı için çekim yaparken referans olarak kullanmak istediğinizde veya favori resminizi devamlı olarak ekranda tutmak istediğinizde işe yarar.

 

Diğer özellikler

1) Karabinli kayış kamerayı sırt çantası veya başka bir donanıma bağlamak için konmuştur
2) Su geçirmez uzaktan kumanda O-RC1 (opsiyonel bir aksesuardır) wireless uzaktan kumanda çekim içindir*****
3) Yeni kolaj fonksiyonu tek resmi birçok nesne arasından düzenlemek için kullanılır
4) Yeni Mürekkep Sürme Filtresi kayıt edilmiş imajdan tek renkli, yüksek-kontrastlı imaja çevirmek içindir
5) Oto Resim modu optimum bir sonuç için sekiz çekim modundan birini otomatik olarak seçer
6) 12 dijital filtre kayıt edilmiş imajlara belirgin görsel efektler eklemeye yarar
7) Dijital Geniş fonksiyonu iki imajdan extra geniş açılı bir imaj (yaklaşık 35mm formatındaki 21 mm lens ile çekilmiş imaja eşit) yapmaya yarar
8) PENTAX MediaImpression 2.0 imaj gösterme, düzenleme ve verilen yazılımı dosyalamak içindir (Windows 7 ve Mac OS X 10.6 gibi son operasyon sistemleri ile uyumludur)
9) Eye-Fi wireless LAN SD hafıza kartları ile uyumluluk

 

* PENTAX-orjinal test standartları altında ölçülmüştür (1.2 metre yükseklikten, 5cm-kalınlıktaki kontraplak üzerine), Metod 516.5-MIL-Standard 810F Şoku ile uyumlu.
** Dijital Mikroskop modunu kullanırken, imaj ebadı 2.1 megapikselde sabitlenir (16:9 oranında).
*** Yüksek-Hassasiyetli anti-sarsıntı modu seçildiğinde, kaydedilmiş ebat beş megapiksele sabitlenir (2592 x 1944 piksel).
**** Movie SR modu seçildiğinde, görüş açısı normal çekimden daha dar hale gelir.
***** Wireless uzaktan kumanda ile çekim sualtı çekimi sırasında geçerli değildir.
Pentax Optio W90 kullanıcı yorumları

Pentax Optio W90, 2 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %80 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Pentax Optio W90 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 2
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek
Seçiniz.
Toplam 2 yorum


Photography Blog

6 Şubat 2014

4

Pentax Optio W90, kesinlikle amacına uygun görünüyor ve aynı bu tip dayanıklı fotoğraf makinelerinde olduğu gibi önceliği boyutlara ve dayanıklı yapıya verirken fotoğraf kalitesini ikinci plana atıyor. Ancak Pentax Optio W90 sadece dış gücüyle ilgili olan bir makine değil çünkü iç donanımı da uygun fiyatından beklenilmeyecek kadar güçlü.

profil resmi


Ephotozine

1 Kasım 2010

4

Optio W90, orta uzaklık ve yakın çekimlerde üstün performans gösteren etkileyici ve yetenekli bir fotoğraf makinesi. Su ve toz geçirmezliği ve darbelere karşı dayanıklı olmasıyla birlikte parti ve plaj gibi ortamlar için ideal bir makine. Birçok nesnenin üstesinden gelecek kapasiteye sahip. Kalite açısından DSLR yerine geçemez ama DSLR'ların kolay kolay başaramadığı birçok şeye erişim imkanı tanıyor.

profil resmi

Pentax Optio W90 ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Pentax Optio W90 Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  PENTAX MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER