"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Depolama Ürünleri

(762 kayıt bulundu)

Yetersiz hafıza herkesin yaşadığı ortak bir sorundur. Bilgisayarınıza yeni bir yükleme yapmak, cep telefonunuz ile yeni bir video çekmek, tablet bilgisayarınıza yeni bir oyun indirmek ya da fotoğraf makineniz ile yeni bir fotoğraf çekmek istediğinizde “yetersiz disk alanı” veya “yetersiz hafıza” gibi uyarılarla kim karşılaşmamıştır ki? Kapasite ihtiyacınıza göre depolama ürün ihtiyacınız da buna göre değişecektir. Film, dizi veya oyun gibi yüksek kapasiteli multimedya arşivi yapmak isteyen kişilerin ihtiyaçlarına 1 tb hdd cevap verebilir. Fazla yer kaplamayan fotoğraf veya şarkılarını saklamak isteyen ve fazla kapasiteye ihtiyaç duymayan kişiler ise tercihlerini 16 gb flash diskten yana kullanabilirler. Fotoğraf çekmeyi çok seven ve fotoğraf makinelerinde ekstra kapasite isteyen kişiler de ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede bir hafıza kartı arayışı içerisinde olabilirler. Hangi depolama ürünü çeşidini seçmelisiniz, en iyi markalar ve modeller hangileri, fiyatlar nasıl farklılık gösteriyor ve kullanıcılar ne düşünüyor gibi tüm soruların cevaplarını iyi.net’te bulabilirsiniz.

İyi.net’e gelerek öncelikle ihtiyacınıza göre almak istediğiniz depolama ürün çeşidini belirlersiniz. Belirlemenizden sonra Kingston, Sandisk, Hiper, Artes, Western Digital ve Seagate gibi birçok markanın modellerini inceleyebilirsiniz. Kriterlerinize göre belirleyeceğiniz aramalar yaparak aldığınız sonuçlarda çıkan modelleri daha da detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Teknik özelliklerini beğendiğiniz ama başka modeller ile benzer olduğunu düşündüğünüz modeller arasında karşılaştırmalar yaparak sizin için en iyi depolama ürünü hangisi bulabilirsiniz.

Yapabilecekleriniz marka ve model incelemek ile kısıtlanmıyor. İstediğiniz depolama ürününün fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz aramanızı fiyatlara göre yapabilir, en ucuz depolama ürününe ulaşarak kararınızı bu şekilde de verebilirsiniz, yani iyi.net sizin bütçenizi de düşünüyor.

Fiyatları ve teknik özelliklerini incelediğiniz ürünler hakkında ekstra bilgi almak istediğiniz takdirde deneyimli kullanıcıların yaptıkları yorumları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz iyi.net forumlarını ziyaret ederek kafanızı karıştıran ve karar vermenizde sizi şüpheye düşürecek soruları sorabilir, diğer kullanıcılardan yardım alabilirsiniz.

Araştırmanızdan sonra aldığınız depolama ürünü ile ilgili deneyimlerinizi siz de ekleyerek diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz. Memnun kaldığınız bir modelin en çok beğendiğiniz özelliklerini paylaşabilir, beğenmediğiniz bir modelin eksilerini anlatabilir ve “iyi” insanların arasına katılabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER   Yükleniyor Lütfen bekleyin…

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-