"iyi.net" fiyat karşılaştırma …

Cep Telefonu

(1175 kayıt bulundu)

Artık her gün yeni bir cep telefonu modeli çıkıyor. İnsanlar hangi cep telefonunu alacakları konusunda kararsız. Siz de hangi cep telefonunu alacağınıza karar veremiyor musunuz? Ya da en son çıkan cep telefonları bütçenize göre değil ise en ucuz cep telefonu arayışında mısınız? Cep telefonu fiyatları benim için önemli ama kaliteden de taviz vermem bu yüzden bütün modeller hakkında bilgi sahibi olabileceğim, özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırabileceğim güvenilir bir rehbere ihtiyacım var diyorsanız size karar vermede en iyi şekilde yardımcı olacak olan İyi.net’e gelin.

Tercihiniz dokunmatik telefon mu yoksa gözünüz klavyeli cep telefonundan başkasını görmüyor mu?  Android telefon mu istiyorsunuz? Beğenerek seçtiğiniz ve farklılıklarını merak ettiğiniz cep telefonlarını karşılaştırabilirsiniz. iPhone ve Samsung Galaxy arasında gidip geliyorsanız özelliklerini ve fiyatlarını kolayca karşılaştırabilir incelemek istediğiniz farklılıkları öğrenebilirsiniz. Aynı anda dört farklı cep telefonunu karşılaştırarak hangisini tercih etmeniz gerektiği hakkında güvenilir bilgi elde edebilirsiniz.

İyi.net’te yapabilecekleriniz karşılaştırma yapmakla da sınırlı kalmıyor. Cep telefonu modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Cep telefonu fiyatlarına kolayca ulaşabilir en ucuz cep telefonunu bulabilirsiniz. iPhone fiyatlarını öğrenip Galaxy fiyatları hakkında da bilgi sahibi olarak benzer özellikli modeller arasında bütçenize uygun daha ucuz cep telefonunu kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca birçok cep telefonu modeli hakkında bilgi sahibi olabilir, aralarından sizin kriterlerinize göre en iyi cep telefonunu bulabilirsiniz.

Size sunduğumuz başka bir ayrıcalık ise kullanıcı yorumları ve iyimetre puanı. Almak istediğiniz ama insanlar acaba memnun mu diye düşündüğünüz cep telefonu modellerinde deneyimlerin paylaşıldığı kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve model hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar yorum yaparken ürünlere puan da verebildiği için incelediğiniz modelin kullanıcılardan aldığı ortalama puanına da bakabilirsiniz. Smartphone almak istiyorum ama bu sefer tercihimi Nokia, HTC veya Sony Xperia’dan yana kullanacağım ama acaba insanlar beğenmiş mi diye merak ediyorsanız kullanıcı yorumlarıyla iyimetre puanı sizin için en iyi akıllı telefonu bulmada yol gösterici faktör olacaktır. 

SONUÇLARI FİLTRELE
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER   Yükleniyor Lütfen bekleyin…

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-

İŞLETİM SİSTEMİ

EKRAN BOYUTU (İNÇ)
İNÇ-
EKRAN TEKNOLOJİSİ
KAMERA
KAMERA ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ (MP)
MP-
BATARYA KAPASİTESİ (MAH)
MAH-
DEĞİŞİR BATARYA
BELLEK (RAM) (GB)
GB-
DAHİLİ DEPOLAMA (GB)
GB-
AĞIRLIK (GRAM)
GRAM-
RENK SEÇENEKLERİ
4.5G
KIZILÖTESİ
SUYA DAYANIKLILIK
TOZA DAYANIKLILIK
PARMAK İZİ OKUYUCU
ÇİFT HAT