"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

 • Beyaz
 • Siyah
 • Bordo
 • Mor

529

Toplam 2 mağazada bulundu

Siyah rengini tercih ettim, satış görevlisi bile beyaz alma çok çabuk kirlenir, aşınır ve iz bırakır dedi, zaten aklımda da siyahı vardı. Birkaç haftadır kullanmaktayım ve şu an çok memnunum. Android daha önce hiç kullanmamıştım ondan home sayfada…

Lenor Lenor Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Telefon iyi güzel ancak batarya yine istenilen seviyede değil. Çok çabuk bitiyor. Sorun falan da yok. Kaç kişiden duydum bu sorunu. Ekran parlaklığını kıs onu kıs bunu kapa daha iyi olur deniyor. Ekranı güzel performansı iyi diye telefon alıyorum sonra…

irfan öztürk irfan öztürk Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Genel Görüş

Takip et Karşılaştır

38 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%78.9 bu ürünü tavsiye etti.

Samsung Galaxy S4 özellikleri

 • İŞLETİM SİSTEMİ Android
 • EKRAN BOYUTU 5 İnç
 • EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1920x1080
 • ANA İŞLEMCİ (CPU)
 • BELLEK (RAM) 2 GB
 • KAMERA ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 13 MP
 • DAHİLİ DEPOLAMA 32 GB
 • PARMAK İZİ OKUYUCU

İŞLETİM SİSTEMİ

 • İşletim Sistemi Android
 • İşletim Sistemi Versiyonu Android 4.2.2 Jelly Bean

BATARYA

 • Konuşma süresi 17 Saat
 • Bekleme süresi 370 Saat
 • Batarya Kapasitesi 2,600 mAh
 • Batarya Teknolojisi Lithium Ion (Li-Ion)

TEMEL DONANIM

 • CPU Frekansı 2 Ghz
 • CPU Çekirdeği 8 Çekirdek
 • Grafik İşlemcisi (GPU) PowerVR SGX544MP3
 • Bellek (RAM) 2 GB
 • Dahili Depolama 32 GB
 • Hafıza Kartı Desteği Var

KABLOSUZ BAĞLANTILAR

 • NFC Var

EKRAN

 • Ekran Boyutu 5 İnç
 • Ekran Çözünürlüğü 1920x1080
 • Piksel Yoğunluğu 441 PPI

KAMERA

 • Maksimum video çözünürlüğü 1080p HD + dual video
 • Dahili flash Var
 • Kamera çözünürlüğü 13 MP
 • Video kayıt Var
 • Otofokus Var
 • Kamera Var
 • Ön Kamera Çözünürlüğü 2 MP

TASARIM

 • Boy 70 mm
 • En 137 mm
 • Kalınlık 8 mm
 • Ağırlık 130 Gram

ÖZELLİKLER

 • SAR Değeri (Baş) 1 W/kg
Hayatına eşlik eder.

 
Hayatınızı daha zengin, daha kolay ve daha eğlenceli hale getirin. Gerçek bir yaşam arkadaşı olarak yeni Samsung GALAXY S4 daha yakın olmamıza yardım eder ve birlikte olduğumuz bu eğlenceli anları yakalar. Her bir özellik günlük yaşamınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bunlar dışında, sağlığımızı ve yaşam durumumuzu izlemeye yeterince özen gösterir. Kısacası Samsung GALAXY S4 sizin için buradadır.

 

Çift Çekim

 
Hikayenin her iki tarafını görün

İki kamera, sıra dışı fotoğraf. Ön ve arka kameralarla eşzamanlı çekim yaparak yaşamınızın ‘oradaydım’ anlarını yakalayın. Seçim yapabileceğiniz daha fazla tarz çeşitliliği ile istediğiniz çekimi elde edin. Çift Çekim özelliği ile ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar arkadaşlarınız ve aileniz her şeyi sizinle birlikte yaşayabilir.

 

Ses ve Çekim

 
Fotoğraflarınızı dinleyin

Samsung GALAXY S4'de çektiğiniz her fotoğraf sesli olabilir. Böylece artık sadece nasıl göründüğünü değil ne söylendiğini, oynandığını ve işitildiğini hatırlayabilirsiniz. Bu durum olaya her bir fotoğrafın her anını çok daha canlı şekilde yeniden yaşamanıza ve paylaşmanıza yardım edecek başka bir heyecan katmanı ekler.

 

Drama Çekimi

 
Her eylemi bir fotoğrafta yakalayın

Tek bir fotoğrafın yapabildiğinden daha iyi bir hikaye anlatan kolaj oluşturmak için bir çerçevede fotoğraf serisi elde edin. Drama Çekimi, herhangi bir hareketli nesnenin bir seri fotoğrafını çekmenizi sağlar ve böylece 
bir dinamik fotoğraf içerisinde sorunsuz şekilde birleştirilmiş ayrıntılı eylemi görebilmeniz için bir araya getirir.

 

Group Play- Müziği Paylaşın

 
Eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşın

Arkadaşlarınızla toplanın ve eşzamanlı olarak müziğinizin keyfine varmalarını sağlayın. Oyunlar oynamak,fotoğrafları ve belgeleri paylaşmak için birden fazla Samsung GALAXY S4 telefonu kablosuz olarak bağlayın. Tüm Samsung GALAXY S4 telefonları bir araya getirin ve ses kalitesini geliştiren güçlü bir ses sistemi oluşturun ve partiye devam edin.

 

Hikaye Albümü

 
Her olay için bir albüm

Samsung GALAXY S4'e fotoğraflarınızı düzenletin ve özel olaylara dayalı albümler oluşturun veya istediğiniz şekilde özelleştirin. Hatta temalar uygulayabilir ve çeşitli yerleşim düzenleri seçebilirsiniz. Sonra fotoğrafları bastırabilir ve anıları elinizde tutabilirsiniz.

 

Samsung Hub

 
İstediğiniz herhangi bir içerik için tek noktası

Samsung GALAXY S4 ile tek bir yerde her Samsung Hub'dan tarama yapabilir ve mevcut herhangi bir içerik alışverişi yapabilirsiniz. Oyunlar, öğrenme – tümü tek bir entegre mağazada. Kullanımı kolay ve şık bir mağaza yerleşim düzeninde aradıklarınızı bulabilirsiniz.
- Hizmet ülkeye göre farklılık gösterebilir

 

S Translator

 
Artık dil engeli yok

Yeni Samsung GALAXY S4'e çevirmeniz gerekenleri söyleyin veya metin olarak yazın, okuyacak ve size çeviri metnini sağlayacaktır. Samsung GALAXY S4, yurtdışına seyahat ettiğinizde orada yaşayanlarla kolay iletişim kurmanızı, egzotik yabancı yiyecekleri keşfetmenizi ve dünyadaki gizli mekanları bulmanızı sağlayan becerikli bir arkadaştır.
Destek: İngilizce, Almanca, Fransızca, Çince, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Korece.
- S Translator veri bağlantısına dayalıdır ve mevcut diller sınırlıdır. Ek koşullar ve/veya ücretler uygulanabilir. Sonuçlar duruma göre farklılık gösterecektir.

 

ChatON

 
İletişim kurmanın daha fazla yolu

İkiniz de tamamen farklı yerlerde olsanız bile bir arkadaşınızla ekranınızdakileri paylaşın. Şimdi ne yaptıklarını işitmek yerine Çift Kamera ile gerçekten arkadaşlarınızın ve ailenizin yaptığı her şeyi görün. Daha samimi bir şekilde arkadaşlarınızın ikisi veya ailenizle bağlantı kurun.

 

Air View

 
Alışılmış dokunuştan kolay ve yeni bir yaklaşıma

- Tüm içeriği açmadan hızlı bir önizleme gerçekleştirerek zamandan tasarruf sağlayın. 
- Air View, içeriği ve fotoğrafları büyütmeyi, e-postalara önizleme yapmayı ve parmağınızı ekranda çok az gezdirerek hızlı arama gerçekleştirmeyi daha kolay ve son derece rahat hale getirir.
- Desteklenen özellikler : Bilgi Önizleme, İlerleme Önizleme, Hızlı arama Önizleme, Web Sayfası büyüteci.

 

Temassız Kontrol

 
Alışılmış dokunuştan kolay ve yeni bir yaklaşıma. 

- Gerçekten ekrana dokunmadan elinizi ekran üzerinde sallayarak telefonunuzu kontrol edin.
- Hızlı bir göz atma için içeriklerde gezinmek üzere ekran üzerinde sadece elinizi sallayın. Temassız Kontrol ile yanıtlayarak çağrılarınıza daha hızlı yanıt verin

 

Samsung Akıllı Duraklatma

 
Her hareketinizi takip eden bir telefon

Galaxy S3’ün Akıllı Bekleme özelliğiyle oluşturulmuş olan Samsung GALAXY S4 ne yaptığınızı bilir ve sezgisel olarak sizinle birlikte hareket eder – telefonu bir taraftan diğerine doğru eğdiğinizde otomatik olarak e-postaları veya Web sitelerini yukarı veya aşağı kaydırır. Her yüzünüzü yana çevirdiğinizde Samsung GALAXY S4 kesinlikle ne izliyor olursanız olun duraklatır, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Akıl almaz Akıllı Duraklatma (Smart Pause), ekrana tekrar baktığınızda kaldığınız yerden devam eder.

 

Samsung Home Sync

 
Kişisel bulutunuzun keyfine varın

- Samsung HomeSync, aile eğlencesi için kişisel bulut cihazıdır. 1 TB depolama kapasitesiyle Samsung HomeSync binlerce fotoğrafı ve videoyu siz ve aile üyeleriniz nerede olursanız olun çekildikleri anda depolar. 
- Android oyunları, filmleri, dizileri ve aktarılan içeriği büyük ve canlı bir televizyonda doğrudan oturma odanıza getirin. Samsung GALAXY S4'ün özel olarak üretilmiş gezinme özelliği olan Mirror Mouse, Samsung HomeSync'in tüm özelliklerinin keyfine varmanın çok daha kolay ve basit bir yoludur!

 

Samsung WatchON

 
Son teknoloji televizyon uzaktan kumandası

Samsung GALAXY S4'ünüzü ev eğlence sisteminizle bağlayın ve bırakın televizyon uzmanınız olsun. Tercihlerinize dayalı olarak farklı programlar önerir, program listeleri sağlar ve sizin yerinize kanallarda gezinir.
Samsung GALAXY S4, televizyon veya set üstü kutularının uzaktan kontrolünü bile sağlamaktadır. Bu yüzden arkanıza yaslanın ve bırakın Samsung GALAXY S4 sizin yerinize televizyonun işi ve yükünü üstlensin. (modelşere ve ülkelere gore kullanılabilir servisler farklılık gösterebilir)

 

S Health

 
Sağlığınız için daha fazlasını elde edin

Samsung GALAXY S4 ile aktif ve formda kalın. Antrenmanlarınızı, günlük beslenmenizi ve ağırlık seviyelerinizi izleyecektir. Samsung GALAXY S4’ün Konfor Seviyesiyle etkinlikleriniz için etrafınızdaki şu anki durumu öğrenin. Sıcaklık ve neme dayalı olarak konfor seviyenizi gösterir. Sağlık Tablosu ve çeşitli grafiklerle gelişiminizi izleyin. Samsung GALAXY S4 ile birlikte daha iyi bir şekilde sağlık için motive olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Uyarlanabilir Görüntü

 
Size uygun optimize edilmiş ekran ayarları

Gözlerinizi dinlendirin ve bırakın Samsung GALAXY S4 görüntünüzü ayarlasın.
7 otomatik mod ve 4 manuel modla birlikte Samsung GALAXY S4 optimum görüntüleme deneyimi sunar. Muhteşem renk kalitesiyle favori videolarınızı, oyunlarınızı, kitaplarınızı ve e-postalarınızı görüntüleyin. Samsung GALAXY S4 ile mükemmel ve optimize görünümü elde edin.

 

Uyarlanabilir Ses

 
Duyulması gereken şekilde bir ses

Her şeyi sizin için özelleştirilmiş doğru balans ve mükemmel sesle duyun. Samsung GALAXY S4, duymanıza, ses kaynağına ve tercihlerinize bağlı olarak müziği açar kapatır ve sol ve sağ sesi dengeler. Samsung GALAXY S4, sizin için hazırlanmış optimum ses deneyimi sunar.

 

Sınırsız olasılıkların dünyasında yaşayın

Samsung GALAXY S4’ün tasarımı mümkün olana meydan okur.
İnanılmaz genişlikteki Full HD Super AMOLED ekran, şimdiye kadar yapılan bu en hafif ve en sofistike GALAXY'nin özel polikarbon gövdesinde bulunan sıra dışı incelikteki çerçeve içerisine mükemmel şekilde oturmaktadır.

 

 
Samsung Galaxy S4 kullanıcı yorumları

Samsung Galaxy S4, 160 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %83 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Samsung Galaxy S4 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 51
 • 17
 • 1
 • 3
 • 1
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan (13)
 • Erkek 49
Seçiniz.
 • Öğrenci 19
 • Gazeteci 9
 • Mühendis 7
 • Halka İlişkiler 4
 • Yönetici 1
 • Galeri 1
 • Web Tasarım 1
 • İşçi 1
 • Bilişim 1
Toplam 73 yorum / sayfa 1 - 11


Enmodafon

'un ürün yorumu:

5

27 Mart 2015

SAMSUNG S4 GARANTİLİ, ORJİNAL KUTUSUNDA, SIFIR KILIFLAR İÇİN ; www.facebook.com/enmodafon

Gittigidiyor ve sahibinden üzerinden satışlarımız başlamıştır.

TANITIM AMACIYLA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ KAMPANYAYI SAKIN KAÇIRMAYIN!!!
İLK 10 ÜRÜN SADECE 9,99 TL!!

YETİŞEN ALIR..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-speck-candyshell-grip-sert-samsung-galaxy-s4-kilif-barut-grisi-206213686/detay/


http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-speck-candyshell-sert-samsung-galaxy-s4-kilif-siyah-206213872/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-speck-candyshell-sert-samsung-galaxy-s4-kilif-beyaz-206215567/detay/ Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi


asiye askan

'ın ürün yorumu:

4

12 Şubat 2015

Özellik yeterliliği bakımından güzel bir telefon.Kibar hoş bir telefon.Kamerasıda oldukça kaliteli.

profil resmi


Doğan Can Çelik

batarya ömrü için diyor ki:

| 2

19 Ocak 2015

az gidiyor dayanmıyor Bu ürünü tavsiye etmiyorum.

profil resmi


Doğan Can Çelik

'in ürün yorumu:

| 2

19 Ocak 2015

ben çok araştırdım 1500 tl civarında donanımsal ve yazılımsal olarak en iyi telefon s4 gözüküyordu telefonu sonunda aldım ama bir şeyi unuttum sağlamlık konusunu elime aldığımda bir telefon bu kadar mı insanı korkutur hayatımda gördüğüm en iğrenç tasarımdan biriydi gerçekten samsung donanıma önem vermiş ama telefonun tasarımı çok kötüydü daha neyse kullanmaya başladım gerçekten hızlı telefondu asphalt 8 i çok rahat oynuyordum hızlıydı kamerasıda güzeldi gece çekimlerinde hayal kırıklığı yaratıyordu düşük ışıkta çok kötü çekiyordu ama gündüz çekimi harikaydı ta ki 3 ay sonra korktuğum başıma geldi cebimden çıkarırken düştü ve param parça oldu ekranı telefonum düşmeden önceki gün arkadaşım htc one düşürmüştü pencereden 1. kattı ve betona düştü çok güldük telefon ekranı hafif çatladı ve arka kasası çizilmişti ama çalışıyordu mesajlaşmaya devam etti ertesi gün ben düşürdüm ve 50 cm yükseklikten ve paramparça oldu hayatımda hiç bu kadar ağlamadım servise götürdüm kvk 470 tl para istedi bende dedimki nah veririm üzerine biraz daha katar daha sağlam bir telefon alırım. şuanda nokia 6600i slide kullanıyorum para biriktiriyorum arkadaşlar bu telefona para vermeyin resmen çöpe para veriyorsunuz aynı paraya z1 compact çıktı suyun altında selfi çekiyorsunuz almayın bu telefonu paranıza yazık htc one alın sony experia z, z1 ,z2 ,z3 ,z1 compact, z2 compact, z3 compact alabilirsiniz yada casper via v8 gerçekten çok iyi telefon iphone alabilirsiniz yada lumia alabilirsiniz ama samsung a para vermeyin insanlık hali yağmurda çıkarıp konuşmaya korkuyordum telefonu o derece bataryası az gidiyor. Bu ürünü tavsiye etmiyorum.

profil resmi


Ahmet Bayrak

'ın ürün yorumu:

5

30 Aralık 2014

galaxy s4 6-7 aydır kullandığım bir telefon ama birkaç gün önce ekranın en köşesinde ufak bir ölü piksel dikkatimi çekti şimdi bu ölü piksel daha önce varmıydı yoksa kullandıktan sonramı ortaya çıktı gerçekten bilmiyorum ilk aldığımda ve kullandığımda böyle bir şey dikkatimi çekmemişti ama dediğim gibi ekranın ortasında değil sağ en üst köşesinde çok ufacık bir kısım çok rahatsız edici değil ama gelecekte ya ekranın ortasında çıkarsa diye endişelendirmeye de yetmiyor değil hani.bunun dışında şarj ömrünü yetersiz bulunuyorum ama kemrasından çok memnunum sadece daha hızlı netleme yapmasını isterdim çünkü uzun sürüyor biraz.performans olarak oldukça hızlı bir telefon. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi


Burak Tapu

'nun ürün yorumu:

5

22 Aralık 2014

Siyah rengini tercih ettim, satış görevlisi bile beyaz alma çok çabuk kirlenir, aşınır ve iz bırakır dedi, zaten aklımda da siyahı vardı. Birkaç haftadır kullanmaktayım ve şu an çok memnunum. Android daha önce hiç kullanmamıştım ondan home sayfada appların kısayolları nasıl silinir, telefon nereden sessize alınır, hatta telefon nasıl açılır onu bile bilmiyordum ama biraz kurcaladıktan sonra hepsini öğrendim. Menüsü ilk başta çok karışık geldi hatta kolay menüyü seçsemmi diye düşündüm ama vazgeçtim alışmak istedim şimdiki menüsüne, abim S2 kullanıyor o da birkaç yararlı bilgi verdi ondan menüyü basitleştirmeye gerek kalmadı. Beni şaşırtan şey telefonu kurcaladığımda hiçbir oyunun daha önce yüklü olmamasıydı. Daha önce kullandığım dandik Samsung I8910 HD'de bile en azından bir yarış oyunu yüklüydü. Ama S4'te oyun açısından tamamen boştu. Bu yüzden bunu görünce ilk yaptığım şey internet paketi alarak birkaç oyun yüklemek oldu. Yüklediğim oyunların performansı ise çok güçlüydü. Özellikle hep CNET gibi sitelerde telefonları test ederken oynadıkları Shadowgun gibi ağır oyunlarda deneme yaptım. Diğer oyunları ise sonra deneyeceğim şimdilik internet paketim bitti :D Şarja gelince her gün en az 1 kez şarj etmeye hazır olun derim. Ben senelerdir alışkındım zaten önceki telefonumun şarjı bozuk olduğu için günde 2 kez bile şarja taktığım oluyordu ama şarj konusunda herhangi bir problem yaşamıyorum. Kablosu hep yanımda zaten, işte falan şarjı biterse takıyorum direk. Bu arada kutudan çıkan şarj kablosu çok çok kısa. Eski Samsung telefonumun şarj kablosunu kullanmayı tercih ediyorum çünkü çok daha uzun.Kesinlikle önerebileceğim bir telefon ilk elime aldığımda metroda kurcalarken o karışıklığı görünce eyvah acaba iPhone 5 veya HTC One mı alsaydım diye düşündüm ama telefonla biraz zaman geçirdikten sonra aslında ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlamış oldum. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi


Turgay Özdemir

'in ürün yorumu:

| 5

7 Kasım 2014

Kliksa'dan 950tl ye aldım. İlk çıktığında alanlara yazık olduğunu düşünüyorum. Telefonun ederi bence 900-950tl. Özellik olarak güzel. Ekranı güzel çok kullanışlı bir telefon. Bence güzel fiyat. Biraz araştırdım telefonu memnun olan var olmayan var. Çok sattığı için çok fazla şikayet de var ama ben bir sorunla karşılaşmadım. Deli gibi telefon kullanan uygulama yükleyen sömüren biri değilim o yüzden telefonu çok yormuyorum ve sorun çıkarmıyor. Az kullanmama rağmen bataryası yine de uzun dayanmıyor. 1 günde bitiyor. 24 saat değil sabahtan akşama bitiyor. Kısacası telefonu bu fiyattan almanız iyi olur. 950tl iyi. Ancak daha fazlasını hakeden bir telefon değil. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi

Samsung Galaxy S4 ürün görselleri

Ürün renkleri
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Samsung Galaxy S4 Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  SAMSUNG MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER