"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Nuk %0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml (nb110sipp) ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Nuk %0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml (nb110sipp) ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Nuk %0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml (nb110sipp) özellikleri

NUK Silikon Emzikli PP Biberon Baby Rose-Blue 110 ml. Ürün Kodu: NK743382

Ortodontik dizayn edilmiş NUK biberon emzikleri, emzirme sırasında anne memesine benzediğinden bebeğin ağız gelişiminin düzgün tamamlanmasına yardımcı olur. Güvenilir NUK Air System (Hava Çıkış Sistemi), bebeklerde emme esnasında yutulan fazla hava nedeniyle oluşan gaz sancısını minimuma indirir. Kauçuk emziklidir. Kapasitesi 110 ml'dir. Polipropilenden yapılmıştır, BPA (Bisfenol-A) içermez. " Kullanım Durumları : Annenin göğüsle beslemesine ek olarak biberonla beslemek istediği ya da annenin göğüsle besleme yapamadığı durumlarda kullanılır. Ürün Madde Içeriği / kumaş materyali: Polipropilen Kullanım Amacı ve Faydası : Annenin göğüsle beslemesine ek olarak biberonla beslemek istediği ya da annenin göğüsle besleme yapamadığı durumlarda kullanılır. Temizlenme Özellikleri : "Biberon, biberon emziği ve diğer aparatlar her kullanımdan önce temizlenip dezenfekte edilmelidir. Deterjan zarar verip bozacağından biberon emzikleri ve biberonlar bulaşık makinesine konmamalıdır. Biberon ve biberon emzikleri bir kaptaki su içersinde sterilize edildiğinde kap içersinde yeterli su bulunmamasına dikkat edilmelidir (yaklaşık 3 dakika kaynatmak yeterlidir). Ürüne zarar verip deformasyona sebep olabileceğinden mikrodalga fırında sterilize edilmemesi tavsiye edilir. " Bebeğe Sağladığı Fayda : "Ortodontik dizayn edilmiş NUK biberon emzikleri, emzirme sırasında anne memesine benzediğinden, bebeğin ağız gelişiminin düzgün tamamlanmasına yardımcı olur. Güvenilir NUK Air System (Hava Çıkış Sistemi), bebeklerde emme esnasında yutulan fazla hava nedeniyle oluşan gaz sancısını minimuma indirir. " Markanın ait Olduğu ülke : Almanya Açıklamalar : "Biberonun emzik kısmında kullanım dolayısıyla oluşan aşınma izlerinin olup olmadığını sık sık kontrol edin. Direkt güneş ışığından uzak, temiz bir yerde muhafaza edin. Eskimiş, deforme olmuş veya kayganlığını kaybetmiş ürünü kullanmayıp imha edin. Tıbbi tavsiye: Natürel kauçuktan üretilmiş ürünler alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Silikondan yapılmış biberon emziklerini yırtık veya ısırık izi bulunması halinde kullanmayıp yenileyin. Aksi halde parçacıklar kopabilir ve yutulabilir. Diş çürümesine neden olabileceğinden tatlandırıcı ilave edilmiş besinler, meyve suları ve meyve asidi içeren besinler olağan beslenme süresinin dışında verilmelidir. Biberon emziğini ilaca batırmayın. Biberon şişesinin iç yüzeyi hasarlanmış ise (örneğin biberonun içinde çizikler varsa) hijyenik sebeplerden dolayı değiştirilmelidir]]> 0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml nb 110 sipp, 0BpaSilikonEmzikliPpBiberon110Mlnb110sipp olarak da bilinir.Nuk %0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml (nb110sipp) kullanıcı yorumları

Nuk %0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml (nb110sipp) için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Nuk %0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml (nb110sipp) deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Nuk %0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml (nb110sipp) ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Nuk %0 Bpa Silikon Emzikli Pp Biberon 110 Ml (nb110sipp) Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN