"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Medela Kaşık Biberon (Soft Cup Feeder) ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Medela Kaşık Biberon (Soft Cup Feeder) ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Medela Kaşık Biberon (Soft Cup Feeder) özellikleri

 

Medela Kaşık Biberon Soft Cup Feeder -Prematü;re bebekler iç;in-

Ö;zellikleri:

 

 • Emme gü;ç;lü;ğü; ç;eken ya da prematü;re bebeklerin normal kilolarına ulaşıncaya kadar kullanılan ve ek besine geç;işte de kullanılabilen ö;zel valf sistemli kaşık biberonudur.
 • Anne sü;tü; verilmesi iç;in kullanılan bu biberon ilaç; uygulamaları iç;inde kullanılır.
 • Ö;zel yapısıyla anne memesinden ç;eşitli nedenlerle uzaklaşan bebeğin tekrar anne memesine dö;nmesini kolaylaştırır.
 • Emniyet mekanizmalı bir biberondur.
 • Biberonun ucu kaşık şeklinde olup ö;zel bir silikondan imal edilmiştir.
 • Bebeklerin emziğe alışmaması iç;in ç;ok etkili bir ç;ö;zü;mdü;r.
 • Isviç;re markasıdır.

Kullanımı:
Parç;aların Birleştirilmesi 1 Zarı, valf levhasının ü;stü;ne doğru ü;st kısma bastırın; bö;ylece tıpa merkezi deliğe tama men yerleşecektir. 2 Şişeye istenilen miktarda sü;t koyun. Sü;tü;n ısısı oda sıcaklığında olmalıdır. 3 Birleştirdiğiniz valfi şişenin ağzına yerleştirin zarın ve valf levhasının ü;st kısmının yuka rıya dö;nü;k olduğundan emin olun . 4 Hazneyi valf levhasının ü;stü;ne yerleştirin ve tü;m parç;aları kapakla beraber birleştirin.  ;Haznenin Doldurulması 1 Biberonu ucu yukarda olacak şekilde tutun ve pedlerin aşağı kısmını sıkıştırarak haznede ki havayı dışarı ç;ıkarın. 2 Sıkmaya devam edin ve biberonu, ucu aşağıda olacak şekilde ters ç;evirin. 3 Pedleri gevşetin; hazneye bir miktar sü;t girecektir. 4 Hazne dolmak ü;zere oluncaya kadar bu ü;ç; aşamayı tekrarlayın, yaklaşık pedlerin alt kısmı ; doluncaya kadar. Bebek emerken, pedlerin alt kısmındaki sıkışmaya bağlı olarak hazne oto matik olarak dolacaktır.  ;Bebeğin Beslenmesi 1 Şişenin alt kısmı hafif yukarıda olacak şekilde biberonu yatay olarak tutun. Tıpkı kalem tu tar gibi. Bu hafif yukarı doğru aç;ı sayesinde iç;erde kalan hava şişenin alt kısmında topla nacaktır. Şişeye bu aç;ının verilmesi haznenin otomatik dolumu iç;in gereklidir. 2 Haznenin her iki tarafındaki pedleri nazik bir şekilde sıkıştırarak sü;tü;n akmasını sağlayın. Bu şekilde sü;t haznesinin ü;st kısmına doğru akacaktır. 3 Bebeği ağzını aç;ması iç;in uyarmak ü;zere haznenin uç; kısmını kullanın. Haznenin kenarını ; bebeğin alt dudağına yatay şekilde yerleştirin. 4 Biberonu eğin; bö;ylece hazneye dolan sü;t bebeğe ulaşacaktır.  ;Biberonun Temizlenmesi ve Sterilize Edilmesi Ilk kullanımdan sonra ve gü;nde bir kere: Biberon parç;alara ayrıldıktan sonra 3-5 dk kayna tılmalıdır -tercihen damıtılmış suda-.  ; ; ; ; Hastane kullanımında, tü;m parç;alar maksimum  ; 134 derecede 3 dk veya 125 derecede 15dk otoklav edilebilir. Sterilizasyon esnasında oluşabilecek herhangi birhasardan kaç;ınmak i ç;in parç;alara dış baskı yapmayın.
Her kullanımdan sonra: Eğer biberonda biraz sü;t kalmışsakapağı ç;ıkarmadan ö;nce  ; lavabonun ü;zerinde biberonu yatay olarak tutun. Sü;tü;n dö;kü;lmesini ö;nlemek iç;in valf haznede kalmalıdır.  ; ; ; Valfin  ; hazneden ayrıldığından emin olduktan sonra  ; biberonun gö;vdesini ayrı bir kısma alınmü;mkü;n olduğunca fazla artık ç;ıkarmak iç;in haznedeki pedleri suya tutun. Tü;m parç;aları sabunlu ılık suyla yıkayın. Soğuk suyla durulayın. Haznenin iç;ini dışa ç;evirmeyin, haznedeki deliğe fırç;a sokmayın, vb.  ;Sıkç;a Karşılaşılan sorunlar: Hazne uygun şekilde dolmuyor: Pedin iç;indeki boşluğun aç;ık olduğundan emin olun. Sü;t akı şını sağlamak iç;in parmağınızı gü;ç;lü; bir şekilde bastırın. Hazne otomatik olarak tekrar dolmuyor:  ; Eğer koyu maddeler kullandıysanız diskteki hava boşluğunun tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Şişenin alt kısmını  ; yukarı kaldırın bö;ylece  ; iç;erde kalan hava şişenin alt kısmında toplana caktır. Iç;indeki boşluktan doğru hazneye hava girebilir, bu da haznenin boşalmasına yol aç;ar. Hazneyi doldurmak iç;in sadece ‘;Haznenin Doldurulması';ındaki talimatları izleyin.  ;Bibero Sızıntısı Eğer biberon sızıntı yapıyorsa, biberonun doğru birşekilde birleştirilip birleştirilmediğini kontroledin. Valfteki tıpa diskteki deliğe tamamen yerleştirilmiş olmalıdır. Kapak şişeye sıkı bir şekildetakılmalıdır. Koyduğunuz maddenin ç;ok sıcak olmamasına dikkat edin. Biberon oda sıcaklığın daki maddelerin kullanımı iç;in tasarlanmıştır, ç;ok sıcak sıvılar kullanılmamalıdır. Kaşık Biberon Soft Cup Feeder Prematüre bebekler için AB 2672, KaşıkBiberonSoftCupFeederPrematürebebekleriçinAB2672 olarak da bilinir.
Medela Kaşık Biberon (Soft Cup Feeder) kullanıcı yorumları

Medela Kaşık Biberon (Soft Cup Feeder) için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Medela Kaşık Biberon (Soft Cup Feeder) deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Medela Kaşık Biberon (Soft Cup Feeder) ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Medela Kaşık Biberon (Soft Cup Feeder) Forumları

  Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN