"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 350 gr Akıllı Kutu ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 350 gr Akıllı Kutu ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 350 gr Akıllı Kutu özellikleri

APTAMIL 3 (Akıllı Kutu) - 350 gr9. aydan itibaren kullanılan devam sütüdür. Anne sütüne takviye olarak veya ek besinler ile karma beslenmede kullanılır.  Aptamil 3, IMMUNOFORTIS ve nükleotid ilaveli devam sütüdür. Tadı anne sütüne yakındır. Aptamil 3'ten bebeğinize hergün en az 300-500 ml vermelisiniz. Aptamil 3'ün 350 ve 900 gr olmak üzere 2 ürün boyu bulunmaktadır.   IMMUNOFORTIS: Aptamil 3, IMMUNOFORTIS ilavesiyle bebeğinizin bağışıklık sistemini doğal olarak destekler. Özel patentli prebiyotik lif karışımı olan IMMUNOFORTIS anne sütündeki prebiyotik lif karışımı esas alınarak hazırlanmıştır. Sadece Aptamil'de bulunan IMMUNOFORTIS, bilimsel olarak klinik araştırmalardan geçmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca; içerdiği bu lifler sayesinde sindirimi kolaydır, yumuşak ve doğal bir dışkılama sağlar. Nükleotid: < p>Anne sütünde de bulunan Nükleotidleri içerir. Nükleotidler hücre bölünmesinde ve protein sentezinde görevli DNA ve RNA'ların yapıtaşlarıdır. Bağışıklık sistemi üzerinde, LCP sentezinde ve sindirim sisteminde etkilidir. Protein, karbonhidrat ve minerallerin miktar ve kalitesi, süt bebeklerinin özel besinsel ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır. Aptamil 3 kalsiyum, demir ve vitaminlerle zenginleştirilmiştir. Aptamil 3 dengeli bileşimi sayesinde, bebeklerde ayına uygun gelişmeyi sağlar. Dünyayı keşfetmeye çalışırken daha fazla güce ve besinsel desteğe ihtiyacı olan büyüyen bebeğiniz ve çocuğunuz için hazırlanmış olan Aptamil 3, vitamin ve mineral takviyeleri ile bebeğin fiziksel ve zihinsel gelişimi için idealdir. Bebeğiniz ek besinlere başladıktan sonra da vitamin, mineral ve diğer besin öğelerinin karşılanması için günde en az yarım litre Devam Sütü ihtiyacı vardır. Mama Hazırlanışı
 • Ellerinizi dikkatlice yıkayınız. Biberonu kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız.
 • Mama için gerekli suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40°C seviyesine kadar soğumasını bekleyiniz.
 • Kaynatılmış sudan hazırlamak istediğiniz miktarı biberona doldurunuz.
 • Daima kutu içinden çıkan ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı sıyırınız.
 • Biberonun içine hazırlamak istediğiniz miktarda Aptamil 3 koyunuz. (her 30 ml su için 1 ölçek Aptamil 3)
 • Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar çalkalayınız.
 • Biberonun ağzını açıp emziği takınız. Biberon mamasını içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak mama ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir. )
]]> Aptamil 3 Devam Sütü Bebek Maması 350 gr Akıllı Kutu, Aptamil3DevamSütüBebekMaması350grAkıllıKutu olarak da bilinir.Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 350 gr Akıllı Kutu kullanıcı yorumları

Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 350 gr Akıllı Kutu için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 350 gr Akıllı Kutu deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 350 gr Akıllı Kutu ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Milupa Aptamil 3 Devam Sütü (Bebek Maması) 350 gr Akıllı Kutu Forumları

  Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN