"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

  • Siyah

0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Sony SmartBand SWR10 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Sony SmartBand SWR10 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sony SmartBand SWR10 özellikleri

SmartBand, yaptığınız her şeyin (hareketleriniz, iletişiminiz, eğlenceniz) kaydını tutmanıza olanak sağlayan yenilikçi bir yaşam kaydını tutma bilekliğidir. Nerede olursanız olun 24 saat boyunca giyilebilir teknoloji. Özel anların kaydını tutun ve hayatınızı Android akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyin.

24 kolunuza takabileceğiniz bir cihazdır Su geçirmezdir; ne yaparsanız yapın üzerinizde bulundurabilirsiniz. Şık bir görünüme sahiptir ve her tür giyim tarzına uyar. Canlı renk ve stiller arasından seçim yapın ve her gün istediğiniz rengi takın. Sony’nin simgesi olmuş bağlama düğmesi ve LED’leri kaliteli bir görünüm sunar. SmartBand, çıkarılabilir bir Çekirdek birimi ile şık ve rahat bir bileklikten oluşur.

Lifelog uygulaması

SmartBand giyilebilir teknolojisi, Bluetooth® aracılığıyla akıllı telefonunuzla sürekli iletişim halindedir.

SmartBand’ı akıllı yapan şey, fiziksel, sosyal ve eğlence amaçlı etkinliklerinizi kaydeden yenilikçi bir Android akıllı telefon uygulamasıdır. Herhangi bir günde, ne kadar aktif olduğunuzu ve dünyayla nasıl iletişim kurduğunuzu görebilirsiniz. Giyilebilir teknoloji ve yenilikçi yaşam kaydını tutma uygulaması, aktivite hedefleri belirlemenize ve ilerleme durumunuzu izlemenize de yardımcı olur. Lifelog, yarın hava durumunun nasıl olacağını öğrenmenizi bile sağlar.

Keep track of your lifestyle and see how you live with wearable technology Lifelog.

Çıkarılabilir birim

SmartBand, çıkarılabilir bir Çekirdek birimi ile şık ve rahat bir bileklikten oluşur. Çekirdek, hareketlerinizi algılayan ve verileri akıllı telefonunuza gönderen gelişmiş bir sensör teknolojisi içerir.

Çekirdek, hareketlerinizi algılayan ve verileri akıllı telefonunuza gönderen gelişmiş bir sensör teknolojisi içerir.

Akıllı alarm

SmartBand, vücut hareketlerini izleyerek, uyku döngünüze göre sizi en uygun zamanda uyandırır. Uyandırmak için en uygun zamanı hesaplayıp ölçer ve son rüyanız bittikten sonra hafif hafif titreşir.

SmartBand SWR10, çıkarılabilir bir Çekirdek birimi ile şık ve rahat bir bileklikten oluşur.

Life bookmarks

O özel anı yakalayın. SmartBand üzerindeki Life Bookmark tuşuna bastığınızda o anda olup biten her şey yakalanır ve sonsuza dek hatırlanır. Anın görüntüsü.

Özel anların kaydını tutun ve hayatınızı Android akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyin.

SmartBand, akıllı telefon ve Lifelog – güçlendirme

SmartBand, Bluetooth® aracılığıyla akıllı telefonunuzla sürekli iletişim halindedir. Arama, mesaj veya başka bir bildirim geldiğinde titreşimli bir uyarıyla bu durum size bildirilir. Hareket halindeyken müzik dinlediğinizde, parçaları SmartBand aracılığıyla çalabilir, duraklatabilir ve atlayabilirsiniz. NFC veya standart bir Bluetooth® bağlantı prosedürü kullanılarak kolayca bağlantı kurulabilir. Akıllı telefonunuzun menzilinin dışına çıktığınızda bile, bu giyilebilir teknoloji yaptığınız şeylerle ilgili bilgileri kaydeder ve yeniden bağlantı kurduğunuzda bu bilgileri telefona iletir. Lifelog ile yaşam tarzınızın kaydını tutun ve nasıl yaşadığınızı görün.
Sony SmartBand SWR10 kullanıcı yorumları

Sony SmartBand SWR10 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Sony SmartBand SWR10 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Sony SmartBand SWR10 ürün görselleri

Ürün renkleri
  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Sony SmartBand SWR10 Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN