"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Benq AE-110 özellikleri

GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

  • Megapiksel14

BOYUTLAR

  • Ağırlık105 Gram
  • Genişlik94 mm
  • Kalınlık20 mm

EKRAN VE VİZÖR

  • Ekran büyüklüğü3 İnç
  • LCD çözünürlüğü230,000 Piksel

4 Farklı LOMO Eğlencesi

Bazen hayatın muhteşem anlarını hiç kaçırmamak istersiniz.Bunun için Lomografik pahalı fotograf makinası almanıza gerek yok, ihtiyacınız olan herşey AE110'da var.Unutmayın. Düşünmek yok. Deklanşöre basmanız yeterli.!

LOMO modu ile LOMOfotoğraf makinelerinin 4 farklı efektini kullanarak hiç zorlanmadan fotoğraflarınızda aşırı doygun renkler ya da karanlık köşeler oluşturabilirsiniz.LOMO ile ihtiyaç duyacağınız tek şey akışına bırakmak.

Farklı Efektler ile Fotoğraf Çekmek Daha Eğlenceli

AE110 aynı zamanda suluboya modu ve karakalem moduna sahiptir. Bu modlarla ile eğlenecek hem de kişisel serginize eşsiz sanat eserlerinizi ekleyebileceksiniz.

Yüksek Özellikler

14 mp sensör,25 mm genis açı lens ve 5X optik zoom özellikleriyle 2,7 " ekranıyla, fotograf çekmek artık hem daha kolay hem daha eğlenceli.

Fotograf çekerken ihtiyacınız olan herşey

 5cm Macro Panorama Modu HDR Görüntü Geliştirme TeknolojisiBalık Gözü Renk Vurgusu Oyuncak Modu Gelişmiş Akıllı Görüntü Modları Sürekli Çekim Modu Bireysel/İkili Portre Album Shot Web Aksiyon

ecoFACTS Etiketi

ecoFACTS BenQ ürünlerinin ne kadar çevre dostu söyleyebilirim!

Çevre dostu ürünler geliştirilmesi ile alakalı, BenQ sadece pasif yeşil düzenlemelere uymak istemiyor, aynı zamanda aktif olarak çevre dostu ürünler geliştirerek bunu destekliyor.

ecoFACTS tehlikeli maddeler, malzeme seçimi, ambalaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan tasarımı ve ürünleri diğer yönlerinin değiştirilmesi üzerine BenQ'nun büyük çabaları bildirir

 Geri bildirim