"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Benq AE-110 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Benq AE-110 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Benq AE-110 özellikleri

GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

  • Megapiksel 14

BOYUTLAR

  • Ağırlık 105 Gram
  • Genişlik 94 mm
  • Kalınlık 20 mm

EKRAN VE VİZÖR

  • Ekran büyüklüğü 3 İnç
  • LCD çözünürlüğü 230,000 Piksel

4 Farklı LOMO Eğlencesi

Bazen hayatın muhteşem anlarını hiç kaçırmamak istersiniz.Bunun için Lomografik pahalı fotograf makinası almanıza gerek yok, ihtiyacınız olan herşey AE110'da var.Unutmayın. Düşünmek yok. Deklanşöre basmanız yeterli.!

LOMO modu ile LOMOfotoğraf makinelerinin 4 farklı efektini kullanarak hiç zorlanmadan fotoğraflarınızda aşırı doygun renkler ya da karanlık köşeler oluşturabilirsiniz.LOMO ile ihtiyaç duyacağınız tek şey akışına bırakmak.

Farklı Efektler ile Fotoğraf Çekmek Daha Eğlenceli

AE110 aynı zamanda suluboya modu ve karakalem moduna sahiptir. Bu modlarla ile eğlenecek hem de kişisel serginize eşsiz sanat eserlerinizi ekleyebileceksiniz.

Yüksek Özellikler

14 mp sensör,25 mm genis açı lens ve 5X optik zoom özellikleriyle 2,7 " ekranıyla, fotograf çekmek artık hem daha kolay hem daha eğlenceli.

Fotograf çekerken ihtiyacınız olan herşey

 5cm Macro Panorama Modu HDR Görüntü Geliştirme TeknolojisiBalık Gözü Renk Vurgusu Oyuncak Modu Gelişmiş Akıllı Görüntü Modları Sürekli Çekim Modu Bireysel/İkili Portre Album Shot Web Aksiyon

ecoFACTS Etiketi

ecoFACTS BenQ ürünlerinin ne kadar çevre dostu söyleyebilirim!

Çevre dostu ürünler geliştirilmesi ile alakalı, BenQ sadece pasif yeşil düzenlemelere uymak istemiyor, aynı zamanda aktif olarak çevre dostu ürünler geliştirerek bunu destekliyor.

ecoFACTS tehlikeli maddeler, malzeme seçimi, ambalaj tasarımı, enerji tasarrufu sağlayan tasarımı ve ürünleri diğer yönlerinin değiştirilmesi üzerine BenQ'nun büyük çabaları bildirir