"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %70 memnuniyet aldı.

70

Canon MF8080Cw özellikleri

BAĞLANTILAR

  • EthernetVar
  • Paralel PortYok

GENEL ÖZELLİKLER

  • Baskı teknolojisiLazer Yazıcı

    Lazer Yazıcı

Detaylı Özellikler

 

Kompakt, renkli hepsi bir arada

Modern siyah beyaz tasarıma sahip bu kullanışlı ve kullanımı kolay hepsi bir arada, küçük işletmeler için mükemmel renk kalitesi sunuyor. Ağ bağlantısına hazır, çok işlevli cihaz küçük çalışma grupları arasında tam renk baskısını paylaşmayı, kopyalamayı, taramayı ve fakslamayı kolaylaştırır, verimliliği arttırır.

 

Wi-Fi bağlantısı

Kablosuz kolay bağlantı için i-SENSYS MF8080Cw Wi-Fi uyumludur ve kablosuz ağınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur.

 

Üstün öıktı kalitesi

Canon'un gelişmiş görüntüleme teknolojileri, canlı renkleri aslına uygun bir şekilde oluşturur ve yüksek kalitede çıktıyla anında etki yapmanızı sağlayan, keskin siyah metinler sunar. Otomatik Görüntü Geliştirme 2400 x 600 dpi'ye kadar baskı olanağı sunar. i-SENSYS MF8080Cw dakikada 8 sayfa renkli ve 12 sayfa siyah beyaz baskı yapar ve kopyalar. Küçük çalışma gruplarında iş akışını hızlandırmak için 50 yapraklık bir Otomatik Belge Besleyici bulunur ve hızlı İlk Kopya Çıkış süresi ile çıktı için beklerken zaman kaybedilmez. Canon'un Hızlı İlk Baskı teknolojileriyle, doğrudan uyku modundan baskı ve kopyalamada gecikme süresi en aza iner.

 

Kullanımı kolay

Son derece kolay kullanım için uygun yere yerleştirilmiş tek dokunuşla çözüm tuşları kullanıcıya çok daha da üstün bir deneyim sağlar. Bu tuşlar doğrudan bilgisayarınıza hızlı tarama ve birkaç sayfayı tek bir baskı çıkışında birleştirerek kağıt kullanımını azaltan ve maliyetten tasarruf sağlayan eko-kopyalama dahil olmak üzere önemli özelliklere doğrudan erişim sağlar.

 

Kullanıcı dostu

Makineyi kullanmak için gerekli olan tüm gerekli bilgiler net, arkadan aydınlatmalı 5 satır LCD ekranda görüntülenir. Kullanışlı menü, kullanıcının daha verimli çalışmasına ve belge dağıtımını kolaylaştıran USB belleğe tarama özelliği gibi özellikleri de içeren farklı işlevler arasında gezinmesine olanak sağlar.

 

Daha düşük işletme maliyetleri

Enerji tasarrufu yaparak maliyetlerinizi ve karbon salınımınızı azaltın. Enerji tasarruflu i-SENSYS MF8080Cw, düşük Tipik Enerji Tüketimine (TEC) sahip ve Energy Star sertifikalıdır. Canon'un İstek Üzerine sabitleme teknolojisi de uyku modunda düşük enerji tüketiminde pazar lideri olduğunu gösterir.

 

 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim