"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Square Enix Supreme Commander 2. (PC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiStrateji
  • Oyun platformuPC
Supreme Commander 2Nefes kesici büyüklükte, çok şiddetli bir savaşa katılmaya hazır olun! SUPREME COMMANDER 2, ödüllü Supreme Commander serisinin ikinci oyuncudur ve GZS oyunlarına yepyeni bir boyut kazandıracak yeniliklere, derin bir sefer moduna, çokluoyuncu özelliklerine ve benzersiz bir hikâyeye sahiptir. Üç gizemli liderden biri olarak karada, havada ve denizde devasa ordular yaratmalı ve güç dengelerini bir anda değiştirebilecek deneysel savaş makinelerini de kullanarak küresel hâkimiyet peşinde koşmalısınız. Orijinal oyundaki olayların 25 yıl sonrasında geçen SUPREME COMMANDER 2, Colonial Defense Coalition*ın yeni seçilen başkanına yapılan suikastle başlıyor. CDC üyeleri - United Earth Federation, Order of the Illuminate, ve Cybran Nation * olayla ilgilerinin olduğunu inkar ediyorlar, birbirlerine suçluyorlar ve dev savaş başlıyor!
  • Üç gizemli liderden birinin rolüne bürünün: United Earth Federation (UEF), The Illuminate ve Cybran Nation*ın bir zamanlar arkadaş olmalarına rağmen kendilerini evrensel boyutta sonuçlara yol açacak bir savaşın içinde buluyorlar.
  • 18 göreve yayılmış ve GZS türüne yepyeni bir duygusal seviye ekleyen zengin, karakter tabanlı tek-kişilik oyun modunu oynayın veya çokluoyuncu deneyimi için savaşı online ortama taşıyın
  • Devasa kara, hava ve deniz birimlerini kullanarak, yepyeni çizim teknolojileri sayesinde hayata geçirilmiş olan gözalıcı ortamlarda dev boyutta savaşlara katılın.
  • Ordularınızı yeni silah ve teknolojilerle geliştirin ve örneğin normal bir tankı üstün güçlü, çok namlulu, uçaksavar özellikli, çok amaçlı bir savaş birimine dönüştürerek anında savaş alanına yollayın.
  • Güç dengelerini bir anda değiştirebilecek, çılgın, deneysel savaş makinelerini kullanın.
  • Dikkatinizi tamamen savaş, savaşalanı taktikleri ve üst seviye stratejik kararlara yoğunlaştırmanızı sağlayacak yenilenmiş arayüz ve Stratejik ekran görünümünde daha da gelişmiş geribildirimler.
Supreme Commander 2 PC, SupremeCommander2PC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim