"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Nintendo Nintendogs and Cats: French Bulldog and New Friends (Nintendo 3DS) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun platformuNintendo 3DS
Ürün Açıklaması:En yakın dostlarınız olan kedi ve köpekleri artık sürekli yanınızda taşıyabilecek ve besleyebileceksiniz. 3 boyutun göz alıcı etkisi ile sevimli kedi ve köpek yavruları ile özel bir bağ kurmanız mümkün olacak.

Kedi ve köpeğiniz artık sizi tanıyacak!

Nintendo 3DS'in iç taraftaki kamerası sayesinde yavru köpekler, sahibinin yüzünü tanıyabilecek, kafa hareketlerini algılayabilecek ve sahiplerini sıcak bir şekilde karşılayabilecek. Kediler ise oyunun başlarında uzak dursalar da onlarla ilgilenildiğinde sahipleri ile yakınlaşmaya başlıyor. Oyuncular, stylus ve mikrofonu kullanarak onlara ses komutları ile çeşitli numaralar öğretebilecek ve böylece aralarındaki bağı kuvvetlendirebilecek. Oyunun içerisinde yüzden fazla dekorasyon malzemesi ve aksesuar yer alıyor. Bu malzemeler sayesinde oyunda yer alan odayı herkesin kendi zevkine göre düzenlemesi de mümkün. Oyun içerisinde kedi ve köpeklerinizi yürüyüşe çıkardığınızda özel ürünler satan dükkanlar ve farklı lokasyonlar yer alıyor. Nintendo 3DS'i olanlar içindeki dahili pedometer (adım ölçer) ve hareket sensörleri sayesinde kendileri gezerken hayvanlarını da yanlarında gezdirmiş olacak. Ayrıca gezerken StreetPass özelliği sayesinde diğer oyuncuların yanında geçerken eşya ve 3 boyutlu fotoğraflar değiş tokuş edilebilir, yeni yavru köpekler ve Mii'ler ile tanışılabilir. Bu yavru köpekler ve sahipleri, StreetPass ile el konsoluna aktarıldıktan sonra, günlük ve oyunda görünür hale geliyor. Nintendogs + Cats oyuncuları ile oyun kartuşu el konsoluna takılı olmasa bile bilgi paylaşımı yapmak mümkün olacak.

Resmi Sitesi:yok Nintendogs and Cats French Bulldog and New Friends Nintendo 3 DS, NintendogsandCatsFrenchBulldogandNewFriendsNintendo3DS olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim