"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Electronic Arts Command & Conquer 3: Tiberium Wars (PC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiStrateji
  • Oyun platformuPC
Yıl 2047. Gecenin karanlığında patlayan devasa bir... nükleer ateş topu Üçüncü Tiberyum Savaşının başlangıcını ve aynı zamanda tüm zamanların en müthiş RTS serisinin uzun zamandır bekleyen geri dönüşünü işaret ediyordu. Command &; Conquer 3 Tiberium Wars, sizi herşeyin başladığı yere götürerek RTS oyunlarının geleceğini belirliyor: Tiberyum Evreni*ne. Bozuk cevher Tiberyum Dünya*nın büyük kısmını kaplamış durumdayken kötü şöhretli Kane, GDI ve gezegende kalan birkaç yaşanabilir Mavi Bölge*ye büyük bir saldırı yapmak için Nod Kardeşliği*nin başına geçiyor. Onu yalnızca siz durdurabilirsiniz. Yeni haritalar, birim kabukları ve daha fazlasını içeren özel bonus içerik ile C&;C3 Tiberium Wars Kane Edition, RTS oyunlarının yeniden doğuşunu tecrübe etmenin en müthiş yolu. Aramıza tekrar hoş geldiniz, Komutan.
  • Hızlı, Akıcı, Eğlenceli * C&;C*nin keşfi olan tepkili, yumuşak oynanış her zamankinden daha da iyi, tüm ateş gücünüz parmak uçlarınızda.
  • 35+ Tek Kişilik Görev * Her kararın önemli olduğu açık savaş sahnesinde savaşan üç grubun bakış açılarından anlatılan epik bir hikaye ile karşılaşacaksınız.
  • Spor Olarak RTS * Ilk kez bir RTS oyununu spor olarak oynayabileceksiniz. Yepyeni interaktif izleyici modları, VoIP iletişimi, oyuncu yorumları ve daha fazlası ile heyecanlı online savaşlara katılın, izleyin, yayın.
  • Daha Önce Görmediğiniz Bir Hikaye * Oyunun epik hikayesini birbirine bağlayan yüksek tanımlı, canlı aksiyon videolarında Star Wars, Starship Troopers, Battlestar Galactica, LOST ve House gibi yapımlardan tanıdık isimleri izleyecek ve Joe Kucan*ın Kane olarak dönüşüne tanık olacaksınız.
  • Farklı Oyun Tarzlarına Sahip YZ * Sizin tarzınıza göre adapte olan YZ * çeşitli oyun tarzları arasından seçim yapabilecek, veya YZ*nin kendi taktiklerini kullanmasını seçerek aşırı zorlu bir rakiple karşı karşıya kalacaksınız.
Command Conquer 3 Tiberium Wars PC, CommandConquer3TiberiumWarsPC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim