"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Grafiklerde herhangi bir gelişme yok ama classic WoW'dan sonra piyasaya sürülen en iyi expansion. Hikaye olarak diğer paketlerin gerisinde kalmasına rağmen oynanabilirliği oldukça yüksek. Panda ırkı ve Monk classı gibi büyük yenilikler ile gelmesi daha…

Lenor Lenor Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


Eski WoW'ların üzerine grafik adına hiçbir yenilik getirilmemiş. Kağıt gibi duran ağaçlar istemiyoruz artık.

Lenor Lenor Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Grafik Kalitesi

4 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Blizzard World of Warcraft: Mists of Pandaria PC özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiMMORPG
  • Oyun platformuPC
Pandaria'nın Gizemini Çözün.

World of Warcraft: Mists of Pandaria'da Alliance ve Horde savaş gemileri uzun zamandır kayıp olan bir kıtanın sahiline varıyor ve Azeroth tarihinde yeni bir keşif ve fetih dönemi başlıyor. Oyuncular bu egzotik yeni kıtaya çıkıp gizemlerini keşfetmeye başladıklarında cesur yeni müttefiklerle tanışacak, kadim sırları ortaya çıkaracak ve Horde ile Alliance arasındaki çatışmayı evlerinden çok uzaktaki bu garip savaş alanında alevlendirmekte rol oynayacaklar.

Mists of Pandaria eski ve yeni World of Warcraft oyuncularına hitap edecek çok çeşitli içerikler sunacak. Kendi başlangıç bölgesi ve görevlerine sahip yeni oynanabilir ırk (pandaren), yeni karakter sınıfı (monk) ve oyuncuların yeni level sınırı olan 90'a ulaşırken maceralara atılacakları yeni bir kıta. Genişleme paketi ayrıca oyunculara senaryolar (işbirliğine dayalı yeni PvE modu); Mists of Pandaria'nın 5 kişilik zindanlarında ustalaşan oyunculara prestijli ödüller sunan mücadele modları ve yepyeni evcil hayvan dövüş sistemi gibi keyifli yeni modlar da sunacak.

Deathwing'in yok edici savaşını kazandınız, ve ejderhaların soyunu kurtardınız. Şimdi ise kayıp kıtanın gizemlerini çözmelisiniz.
Yeni sınıf Monk mistik güçlerini öğrenerek, düşmanlarınıza saldırın ve grubunuzda bulunan dostlarınızı enerjiniz ile güçlendirin.
Seviye 90, Yeni Bir Irk, Yeni bir Sınıf...

Ürün kutulu ve DVD li olarak gönderilecektir.
Oynamak için World of Warcraft Cataclysm yüklü olması gerekmektedir. World of Warcraft Mists of Pandaria PC, WorldofWarcraftMistsofPandariaPC olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim