"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Blizzard World of Warcraft Mists of Pandaria Collector's Edition Pc özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiMMORPG
  • Oyun platformuPC
Pandaria'nın Gizemini Çözün.

World of Warcraft: Mists of Pandaria'da Alliance ve Horde savaş gemileri uzun zamandır kayıp olan bir kıtanın sahiline varıyor ve Azeroth tarihinde yeni bir keşif ve fetih dönemi başlıyor. Oyuncular bu egzotik yeni kıtaya çıkıp gizemlerini keşfetmeye başladıklarında cesur yeni müttefiklerle tanışacak, kadim sırları ortaya çıkaracak ve Horde ile Alliance arasındaki çatışmayı evlerinden çok uzaktaki bu garip savaş alanında alevlendirmekte rol oynayacaklar.

Mists of Pandaria eski ve yeni World of Warcraft oyuncularına hitap edecek çok çeşitli içerikler sunacak. Kendi başlangıç bölgesi ve görevlerine sahip yeni oynanabilir ırk (pandaren), yeni karakter sınıfı (monk) ve oyuncuların yeni level sınırı olan 90'a ulaşırken maceralara atılacakları yeni bir kıta. Genişleme paketi ayrıca oyunculara senaryolar (işbirliğine dayalı yeni PvE modu); Mists of Pandaria'nın 5 kişilik zindanlarında ustalaşan oyunculara prestijli ödüller sunan mücadele modları ve yepyeni evcil hayvan dövüş sistemi gibi keyifli yeni modlar da sunacak.

Deathwing'in yok edici savaşını kazandınız, ve ejderhaların soyunu kurtardınız. Şimdi ise kayıp kıtanın gizemlerini çözmelisiniz.
Yeni sınıf Monk mistik güçlerini öğrenerek, düşmanlarınıza saldırın ve grubunuzda bulunan dostlarınızı enerjiniz ile güçlendirin.
Seviye 90, Yeni Bir Irk, Yeni bir Sınıf...

Ürün kutulu ve DVD li olarak gönderilecektir.
Oynamak için World of Warcraft Cataclysm yüklü olması gerekmektedir.

Kolleksiyon Paket Içeriği
-Sahne Arkası DVD ve Blu-Ray: Bir saatin üzerinde yorumlar, röportajlar ve geliştirici günlükleri içeren bu iki disklik set sayesinde Pandaria'nın yaratılışı hakkında yeni bilgiler edineceksiniz.
-Koleksiyon Versiyonu Müzik CD'si: Mists of Pandaria'dan 20 orkestral müzik
-The Art of Mists of Pandaria Kitabı: Bu 208 sayfalık ciltli kitapta ilk konseptlerden, 3D çizimlere kadar genişleme paketinden daha önce görülmemiş resimler sizi bekliyor.
-Chen Stormstout Fare Altlığı: Masanızı efsanevi Pandaren Brewmaster'lı özel fare altlığı ile donatın.
-World of Warcraft Oyun-içi Bineği: Mistik Imperial Quilen uçan bineği ile Azeroth gökleri sizi bekliyor
-World of Warcraft Oyun-içi Evcil Hayvan: Lucky Quilen Cub, Pandaria'daki yolculuklarınızda size eşlik edecek.
-StarCraft® II Battle. net® Portreleri: Özel Infested Orc ve Night Elf Templar Battle. net portreleri ile Horde ve Alliance arasındaki rekabeti Koprulu sektörüne taşıyın.
-Diablo® III Flama Mühür ve Deseni: Pandaria kahramanlığınızı World of Warcraft'ın en yeni oynanabilir ırkı olan Pandaren ile sergileyin World of Warcraft Mists of Pandaria Collector s Edition Pc, WorldofWarcraftMistsofPandariaCollectorsEditionPc olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim