"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

  • sümüş
bu ürüne sahip. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

stronghold delisi bir kişiyim stronghold 1 ve stronghold crusader oyunlarını kaç kez oynayıp bitirmişimdir saymadım ama çok olmuştur ejderhalı falan gelişmiş grafikli yeni bi stronghold oyunu duyunca çok heyecanlanmıştım ama alıp oynadıktan sonra hevesim…

sümüş sümüş Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Genel Görüş

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %40 memnuniyet aldı.

40

2K Games Stronghold: Legends (PC) özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Oyun çeşidiStrateji
  • Oyun platformuPC
Stronghold Legends (PC)
Stronghold Legends, fantastik Stronghold serisinden gelen, özenle hazırlanmış görsellikler ve mükemmel ayarlanmış dengeli oynanışla birlikte, orta çağın eşsiz hikayelerini anlatan Gerçek Zamanlı bir stratejidir. Üç yeni kale stili, üç farklı bölge, kontrol edilecek üç ırk – King Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri, Count Vlad Dracul ve şeytani ordusu ve Dietrich'in tarihi destanıyla birlikte heyecan verici multiplayer modlarından oluşan yenilikler.
Özellikler
* 3 eşsiz kampanya içinde 14 Görev - King Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri, Count Vlad Dracul ve şeytani ordusu ve Dietrich'in tarihi destanını içerir.
* Daha fazla silah – Daha önceki Stronghold oyunlarına göre100% daha fazla kuşatma ekipmanları ve kale tuzakları (kurt adam atarlar, ateş topları, kazık atıcılar, tünel sistemleri, ejderha zıpkınları, büyü giderici bombalar, büyülü bahçeler)
* Daha fazla kale ve birim tipleri - 3 eşsiz kale stili ve yapılacak 31 birim türü
* Harita Editörü – Aynı harita üzerinde karıştırılabilecek 3 farklı yer şekli türü
* Yeni Mod – Tamamen yeni çarpışma modu
* 4-Oyuncu Multiplayer – Klasik Stronghold Deathmatch ve King of the Hill, Economic War, ve Capture the Flag gibi heyecan verici yeni multiplayer türleri. Stronghold Legends PC, StrongholdLegendsPC, Stronghold : Legends (PC) olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim