"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sony PMW 300K1 özellikleri

PMW-300K1 XDCAM kamera, düşük ışıklı ortamlarda bile yüksek kaliteli görüntüler sunma yeteneğine sahip üç 1/2-inch Exmor ™ Full-HD CMOS sensörü ile donatılmıştır. PMW-300K1 yarı omuz tipi bir kameradır ve değiştirilebilir lensi ve sağlam metal gövdesiyle,geniş bir uygulama yelpazesi için uygun bir üründür. Ayrıca, PMW-300K1 kullanışlı bir uzaktan kontrol sistemi ve çoklu kamera çalışmalarına uygunluğuyla high-end kamera sistemleri ile kullanım kolaylığı sağlar.
 
PMW-300K1, Avrupa Yayın Birliği'nin (EBU) gereksinimleri de dahil olmak üzere dünya çapında yayın standartlarına uygun MPEG-2 HD422 50Mbps Full-HD kayıt yapabiliyor.

Kendi renk alt örnekleme özelliği, görsel efekt ve yeşil ekran uygulamaları gibi video kodlama alanlarında geniş bir yelpaze için mükemmellik sunarken, yüksek bit hızı, hızlı hareket eden nesnelerin mükemmel bir şekilde yakalanmasını sağlar.

PMW-300K1 aynı zamanda Sony'nin devrim yaratan XAVC codec'ini destekler ve kullanıcısına ürünün yaşam döngüsünde maksimum getiriyi sağlar ve yapılan yatırımı avantajlı hale dönüştürür.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim