"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sony HXR-NX70 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Bellek Kartı OkuyucuVar

BAĞLANTILAR

  • HDMI çıkışıVar


Sağlam ve küçük boyutlu HXR-NX70E kameranın ana birimi, IEC60529 IP54 şartnamesinde belirtilen toz ve yağmur dayanıklılık performansı gereksinimlerine uygunluğu ile dikkat çekiyor. Ani yağmur veya toz kameranın çalışmasını engellemediği için HXR-NX70, en zorlu koşullarda dahi sizi yarı yolda bırakmıyor.

Ultra geniş açı 26,3 mm. Sony G Lens (TM), yakın çekim koşullarında daha fazla görüntü yakalamanızı sağlarken, Exmor R (TM) CMOS sensör, geleneksel CMOS video kameralara göre hassasiyeti yaklaşık iki kat artırdığından, düşük ışık koşullarında dahi ayrıntılı High Definition çekimler yapmanızı sağlar. Dahili96 Gb flash bellek 40 saate kadar depolama kapasitesi sunarken, dahili GPS ile görüntülerinize coğrafi etiket koyabilirsiniz.

HXR-NX70'nin1920x1080/50p modu, çok yüksek bir kare hızıyla aşamalı çekim modunda kayıt yapar. Ayrıca, tam bir esneklik sağlayan Dual Rec fonksiyonunu kullanarak video ile eş zamanlı olarak hareketsiz görüntüler çekebilirsiniz.

HXR-NX70E'nin zengin manuel kontrolleri, film yapımcılarının profesyonel kalitede HD içerik çekmek için ihtiyaç duydukları hassasiyeti ve inceliği sunuyor. CinemaTone teknolojisi derin, film benzeri renk tonlarıyla etkileyici çekimler yapıyor. Geniş açılı Sony G lens keskin hatlı görüntüler ve parlak renklerle hareketleri yakalıyor. Optik SteadyShot görüntü sabitleme aktif modu, kamera sarsıntısını her zamankinden daha fazla düzelterek, geniş açıdan tam telefoto perspektiflere kadar stabil görüntüler sunuyor. Dahili GPS alıcı, kamerayı muhabirler ve belgesel yapımcıları için ideal bir seçenek haline getiriyor.

 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim