"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sony HDR-PJ340E özellikleri

 

 

 

 

 

Paylaşmaya hazır

Bu el tipi video kamerayla hatırlamaya değer anları yakalayın. Dahili projektör sayesinde anılarınızı çeker çekmez paylaşabilirsiniz. Optical SteadyShot ve Aktif Zeka Moduyla her sahneyi net ve akıcı şekilde görün.

 

 

 

 

 

 

Videolarınızı her yerde paylaşın

13 lümene kadar parlaklık sunan dahili projektörle 254 cm'ye (100 inç) kadar her yüzeye görüntü yansıtın ve videolarınızı her zaman, her yerde izleyin. HDMI® girişi sayesinde akıllı telefonunuzdan da video ve fotoğraf yansıtabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

60x zoom ile dünyayı yakınlaştırın

30x optik zoom ve 60x Net Görüntülü Zoom'la sahne size gelsin. 26,8 mm geniş açılı G Objektif, tüm kareyi canlı, keskin Full HD görüntüyle doldurur.

Görüntü sabitlemeyle hareket özgürlüğü

Titreme ve sarsıntı olmadan hareket edin, kaydırın ve zoom yapın. Optical SteadyShot görüntü sabitleme ve Aktif Zeka Modu, özellikle geniş açılı çekimler sırasında video kamera titremesinin etkilerini önemli oranda azaltır.

 

 

 

 

 

 

Daha kaliteli ve hızlı çekim

Hızlı ve güçlü olan yeni BIONZ X görüntü işlemcisi, parazit seviyelerini görüntü genelinde azaltır. Ayrıntılı Exmor R® CMOS sensörle birlikte çalışarak sahnenin her yönünü hassas, doğal ayrıntılarla gerçeğine sadık şekilde üretir.

 

 

 

 

 

 

Kablosuz özgürlüğünden faydalanın

Kablolara veya kablolu bağlantılara elveda deyin. NFC'yi kullanarak Wi-Fi® bağlantısı kurun ve fotoğrafları ve videoları anında paylaşın.

 

 

 

 

 

 

Her açıdan en iyi

Çift Video Kaydı, aynı anda iki formatta kayıt yapar. Yüksek kaliteli çekim için AVCHD ve kolay çevrimiçi paylaşım için MP4 formatında kayıt yapın.

 

 

 

 

 

 

Geniş açı çok yönlülüğü

26,8 mm geniş açılı Sony G Objektif dar iç mekanları, engin şehir siluetlerini veya geniş açık alanları çekerken daha fazla yaratıcılık özgürlüğü sunar.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim