"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Panasonic HC-V720 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kayıt ModuFull HD kamera
  •  Net Görüntü Sunan Yeni Yüksek Hassasiyetli Sensörlü ve Kolay Paylaşım için Wi-Fi Özellikli Geniş Kapsamlı Video Kamera yeni geliştirilmiş yüksek hassasiyetli sensör ve üstün gürültü azaltma performansı sağlayan Crystal Engine Pro birlikte, ışık koşulları farketmeksizin parlak, yüksek kaliteli ve gürültü efektsiz görüntüler oluşturur. Kapalı mekan ve gece manzarası çekimleri de dahil olmak üzere birçok farklı koşulda harika görüntüler kaydedebilirsiniz.

 

 

  •  28mm geniş açıdan 50x Akıllı Zoom'a kadar çok geniş bir çekim aralığıyla yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanabilir, hem panoramik manzaralar hem de uzak telefoto çekimleri yapabilirsiniz.

 

  •  Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde Full HD görüntü kaydı yaparken Ustream üzerinden gerçek zamanlı yayın yapmamın yanı sıra önceden kayıtlı e-posta adreslerine yayın başlangıcını bildiren e-postalar atmak da mümkün. NFC özelliği ile akıllı telefonlarla karmaşık ayarlarla uğraşmadan tek bir temasta bağlantı kurabilirsiniz. Ev İzleme özelliği sayesinde akıllı telefon veya tablet ile evinizdeki evcil hayvanınızı ya da aile fertlerinizi izleyebilir, onlarla konuşabilir ve uzaktan akıllı telefonla görüntü kaydı yapabilirsiniz.

 

  •  HC-V720, kaydedilen görüntülerdeki eğriliği otomatik olarak algılayıp düzelten Seviye Düzeltme işlevinin yanı sıra tüm çekim koşullarında bulanıklığı önemli ölçüde azaltan 5 eksenli HYBRID O.I.S.+ ile geliyor. Kaydedilen görüntülerde bulanıklık azaltılıyor, zor açılardan yapılan çekimlerdeki eğrilik düzeltiliyor ve canlı, keskin görüntüler oluşturuluyor.

 

  •   Yatay olarak 1080 TV satırlık çözünürlük sayesinde küçük detayları ortaya çıkaran yüksek çözünürlüklü Full HD görüntüler kaydetmek mümkün oluyor.FOTOĞRAFLARGeri bildirim