"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Panasonic HC-V110 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kayıt ModuFull HD kamera
  • 72x Akıllı Zoom ve 38x Optik Zoom
  • Full HD Video Kaydı ve Yüksek Düşük Işık Performansı sunan BSI Sensör
  • Video Kaydı Sırasında 8.9 Megapiksel Sabit Görüntü Kaydı
  • Görüntü Sabitleyici
  • 33.9mm Geniş Açılı Lens ve F1.8 Parlaklık
  • Gelişmiş Önemli Sahne Oynatma

Full HD ve 72x Akıllı Zoomlu Kolay Kullanımlı Video Kamera

HC-V110, kompakt bir gövdede Akıllı 72x zoom ile ultra telefoto çekim deneyimini sunuyor. Böylece uzaktaki objeleri yakınlaştırarak tüm kadrajı dinamik objelerle doldurabilirsiniz.

BSI Sensör sayesinde düşük ışık koşullarında bile akıcı, yüksek çözünürlüklü görüntüler Full HD 1920 x 1080 50p olarak kaydedebiliyor. Ayrıca video kaydı sırasında 8.9 megapiksel çözünürlükte fotoğraf çekmek de mümkün. Böylece önemli anlarınızı ister video, ister fotoğraf olarak ölümsüzleştirebiliyorsunuz.

Görüntü Sabitleyici sayesinde görüntüde el titremesinden kaynaklanan bulanıklık gideriliyor. El titremesinin büyük sorunlar çıkardığı yüksek zoomlu çekimlerde bile net görüntüler garantileniyor.

33.9mm geniş açılı lens ile kadraja çok daha fazla insan sığdırabilirsiniz. Böylece özellikle küçük alanlarda daha büyük grup görüntüleri kaydedebilirsiniz. Yakından çekim yaparken bile bir çok objeyi kareye sığdırabilirsiniz.

Gelişmiş Önemli Sahne Oynatma, kayıtlı görüntüleri en hızlı şekilde görüntülemek isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Bu özellik, I.I.S. (Akıllı İndeks Sistemi) kullanarak kayıt sırasındaki zoom, kaydırma, sahne değişimi, görüntüdeki yüzleri vs. algılıyor ve "önemli sahneleri" belirliyor. Otomatik olarak oluşturulan bu sahnelere ek olarak sahne eklemek de mümkün. Böylece algılanan sahneler seçilen zaman aralığına göre otomatik olarak oynatılıp, kaydedilebiliyor.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim