"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Canon Legria HF S30 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Kayıt ModuFull HD kamera

8MP Canon HD Kamera Sistemi

Canon HD Kamera Sistemi ile çarpıcı görüntüler yakalayın ve üstün düşük ışık performansı yaşayın: LEGRIA HF S30; 8.0 MP Full HD CMOS sensör, Canon HD Video Lensi ve DIGIC DV III işlemciyi bir araya getirir.

 

8,8 (3,5 inç) dokunmatik ekran LCD ve EVF

Yüksek çözünürlüklü 8,8 (3,5 inç) dokunmatik ekran LCD, HD filmler çekerken 0 görüntü sağlar. Özel, hareket odaklı LCD arabirimi sayesinde Dokunma İzleme, Dokunma Odak ve Dokunma Pozlama modları da dahil çekim ve oynatma işlevlerine erişebilirsiniz. LEGRIA HF S30 aynı zamanda sahne kadrajlama için renkli bir EVF'ye sahiptir.

 

32 GB Dual Flaş Bellek

32 GB Dual Flaş Bellek 12 saatin üzerinde HD filmler için yeterli olan geniş yerleşik kapasite ile çıkarılabilir SDXC bellek kartlarına kaydetme seçeneği için dual yuvaları bir araya getirir. Aktarmalı Kayıt, dolan depolama aygıtını algılar ve başkasına geçer.

 

Kolay film paylaşma

Filmlerinizin daha kolay paylaşılabilmesi için LEGRIA HF S30, AVCHD (MPEG4) dosyalarını daha küçük, standart çözünürlüklü, DVD'ye yazdırmaya ya da web'e yüklemeye hazır MPEG2 dosyalarına dönüştürür.

 

Profesyonel kontrol

Özel Tuş odak, pozlama ve ses seviyesi dahil manuel Kontrol Kadranına atanabilen beş değişkenden birini etkinleştirmenizi sağlar. Bir uzaktan kumanda jakı girişi isteğe bağlı harici uzaktan kumandaların kullanılabilmesini sağlar.

 

Seste mükemmellik

Mikrofon giriş bağlantısı ve kulaklık jakı ile üstün ses yakalayın ve izleyin. Yapılandırılabilir bir Mikrofon Zayıflatıcı ses seviyesindeki ani değişiklikleri kompanse ederek sesin her zaman optimum seviyede kaydedilmesini sağlar.

 

Daha sabit çekimler

Yeni Dinamik modlu Optik Görüntü Sabitleyici ile, hareket halindeyken daha dengeli çekim yapabilirsiniz. Motorlu IS, zoom aralığının telefoto ucunda çekim sırasında çekimleri süper dengeli tutar.

 

Hiçbir şeyi kaçırmayın

Ön Kayıt modunda, video kamera siz Kayıt düğmesine basılmadan üç saniye önce kaydetmeye başlar. Bu saniyeler her klibin başına eklenir, böylece Kaydet düğmesine geç bassanız dahi, önemli anları çekebilirsiniz.

 

Genişletilmiş renk

DIGIC DV III, uyumlu HDTV'lerde oynatma sırasında daha derin ve zengin renk tonları için x.v.Color desteğine sahiptir. 25p Sinema Modu geleneksel film görünümü ile eşleşir ve düşük ışık koşullarında gelişmiş çekim performansı sağlar.

 

Yaratıcı ekstra özellikler

Mini Gelişmiş Aksesuar Yuvası ile video ışığı gibi isteğe bağlı aksesuarlar kullanılabilir. 58 mm lens dişi profesyonel filtrelerle uyumludur.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim