"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Canon EOS C300 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • 3D kaydedici kameraYok
  • Kayıt ModuFull HD kamera

Detaylı Özellikler

 

 

8.3 MP Süper 35 mm CMOS sensörü; Full HD

Canon tarafından video kaydı için özel olarak tasarlanıp üretilen 8.3 MP Süper 35 mm CMOS sensörü, Full HD kayıt için 3ch RGB işleme sağlar. Canon’un sensör teknolojisi yüksek hassasiyet, az parazit, azaltılmış deklanşör kayması yapaylığı ve düşük güç tüketimi özellikli mükemmel yüksek çözünürlüklü görüntülerin yanı sıra güzel alan derinlik gibi büyük sensörlerin tipik avantajlarına da sahiptir.

 

Değiştirilebilir lens (EF yuvası)

EOS C300’ün EF yuvası, Canon’un değiştirilebilir EF lens sisteminin optik mirasını özel bir video üretim aracıyla buluşturarak, uygun maliyetli ve benzersiz lenslerden oluşan geniş bir yelpazeyle yaratıcı seçenekleri artırır. 3 elektronik dahili ND filtresi çekimin çok yönlülüğünü artırır.

 

Kompakt, modüler, hafif

EOS C300 yalnızca 1669 g ağırlığa sahip (lens hariç) basit bir kayıt düzeneği ile son derece kompakttır. Çıkarılabilir sap, tutma yeri ve çok açılı kontrol paneli bileşenleri maksimum manevra kabiliyeti sağlarken, sağlam ve su sıçramalarına dayanıklı gövdesi, sertlik ve dayanıklılığını artırmak için magnezyum alaşımlı bileşenler içerir.

 

CF karta 50 Mbps MPEG-2 MXF

İki CF bellek kartına 50 Mbps'de (4:2:2) yayına hazır MPEG-2 MXF dosyalar kaydedin; aktarmalı ve eşzamanlı kayıt seçenekleri mevcuttur. Sektör standardı çıktılar, HD-SDI'nın yanı sıra çoklu kamera çekimlerine yönelik Timecode, Genlock ve Senkronizasyon terminallerini içerir.

 

Yüksek hassasiyet, düşük parazit

EOS C300 özellikleri gelişmiş hassasiyete sahiptir: ISO 20000'e kadar düşük parazitli görüntüler kaydedilebilir ve böylece neredeyse her çekim koşulunda kullanılabilir.

 

Canon Log Gama

Kapsamlı görüntü özelleştirme, prodüksiyon sonrası maksimum özgürlük için geniş dinamik aralığa (%800) sahip nötr görüntü kalitesi veren dahili Canon Log Gama'yı içerir. 90'dan fazla görüntü değişkenini ayarlayın ve kamera içine ya da SD karta Özel Görüntü profilleri olarak kaydedin.

 

Film prodüksiyonu için 24.00p

Standart olarak sunulan PAL, NTSC ve 24.00p modları 23.98p ile 59.94i arasında kare hızları sağlar. Yaratıcı esneklik için 1 kare/sn'lik adımlarla yavaş ve hızlı çekim ayarı yapın.

 

Wi-Fi uzaktan kumanda

Tarayıcı tabanlı basit bir kullanıcı arabirimi kullanarak, bir dizüstü bilgisayardan, tabletten ya da Akıllı Telefondan ISO, odak, diyafram ve ND filtreleri gibi kamera ayarlarını kablosuz olarak kontrol edin. (İsteğe bağlı kablosuz adaptör gerekir.)

 

Sorunsuz iş akışı entegrasyonu

Mevcut iş akışlarına sorunsuzca entegre olabilen EOS C300 filmler, en çok kullanılan profesyonel NLE yazılım paketleriyle uyumludur.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim