"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


611

Toplam 6 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Üzgünüm, TP-Link Tl-sg2424 ürünü için henüz fiyat rehberi oluşturulmamış.

TP-Link Tl-sg2424 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.

TP-Link Tl-sg2424 kullanıcı yorumları

TP-Link Tl-sg2424 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, TP-Link Tl-sg2424 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

TP-Link Tl-sg2424 özellikleri

Üretici Kodu: TL-SG2424
TL-SG2424 24 PORT GIBABIT, 4 SFP SLOTLU-TL-SG2424StandartlarIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p. Portlar24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
. Mac adres8k. Ön bellek10240 Bytes. Kablolama10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m) 100BASE-FX:MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF. Veri transfer hızı35.7Mpps. Fiber desteği. Çapraz bağlantı. Performans. Led Göstergesi. Güç Gereksinimi. Trafik Yönetimi. Boyutlar440*180*44 mm. Arabirim. Ortam Arabirim Değişimi. Sistem Gereksinimleri. Topoloji. Iletim Metodu. 




TP-Link Tl-sg2424 ürün görselleri

TP-Link Tl-sg2424 Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    Geri bildirim