"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Motu 828mk3 özellikleri

Peşin Fiyatına Taksit

828mk3 MOTU;nun en gelişmiş firewire ses arabirimidir. Bir kez daha kaliteli ses ve güvenilir performansı, kendine has yeni ve gelişmiş özellikleriyle çıtayı yukarı taşımaktadır.

828mk3, 192kHz keskin çözünürlükte 10 adet analog kayıt ve geriçalma ile birlikte 16 kanal ADAT sayısal I/O ve stereo S/PDIF sunmaktadır. Sisteminizi MOTU;nun diğer firewire ses arabirimlerini bağlayarak yada 8 kanal mikrofon genişlemesi için 8pre ile genişletebilirsiniz.

828mk3 stüdyo ve sahne kullanımı gözönünde bulundurularak tasarlanmış olup bilgisayarlı yada bilgisayarsız kullanımada uygundur. Bir arabirim yada tek başına çalışan bir mikser olarak 828mk3 ana çıkışları XLR üzerinde ve ön panelde iki kulaklık çıkışıyla beraber 28 bağımsız giriş ve 30 bağımsız çıkış sunmaktadır.

Mikrofon, gitar, synth, klavye, davul makinesi ve hatta efekt prosesörleriniz gibi tüm stüdyo ekipmanlarınızı bu karta bağlayabilirsiniz. Bilgisayar işlemcinize hiçbir yük bindirmeden ve gecikme yaşamadan tüm bu kayıt, monitörleme, yönlendirme ve ses işleme ihtiyaçlarınızı kart üzerindeki CueMix FX dijital mikseri üzerinden yapabilirsiniz. DSP tarafından sürülen kompresyon, EQ ve reverb benzeri efekt kullanımlarınızı her giriş ve çıkışa uygulayabilirsiniz. Mikrofon/gitar girişlerinizi kullanarak yaptığınız kayıtlarda 828mk3;ün sinyal aşırıyük koruması sizlere dijital distorsiyon ve gürültü olmaksızın ekstra 12dB headroom sağlayacaktır.

828mk3 çarpraz-platform desteği verirken Mac ve PC bilgisayarınızla beraber WDM/ASIO/Core Audio temelli tüm yazılımlar ile çalışma imkanı tanımakta veya Mac için programlanmış ve geliştirilmiş AudioDesk yazılımı ile 24-bit kayıt/editleme ve 32-bit miksaj/işleme/mastering uygulamalarınızda size yaratıcılığınızın sınırlarını zorlama imkanı vermektedir.

Teknik Özellikler

+4/-10 bal/unbal TRS: Giriş:8 Çıkış:8 (24bit 192k)

XLR/TRS combo üzerinde Mic preamp: Giriş:2 (24bit 192k)

XLR üzerinde Ana çıkışlar: Çıkış:Stereo (24bit 192k)

Kulaklık: Çıkış:Stereo

ADAT optik (dijital): Giriş:16 Çıkış:16

S/PDIF 24-bit 96-kHz (dijital): Giriş:Stereo Çıkış:Stereo

DSP: Kart üzerinde Dinamik, EQ, Reverb

 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim