"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

M-Audio Delta 66 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • TipDahili
  • ArayüzPCI
  • Maksimum örnekleme hızı96
/nbsp;

Basit bir ses kartının kalitesinden ve esnekliğinden daha fazlasına ihtiyacınız varsa ve bütçenizi de sarsmak istemiyorsanız Delta66 tam size göre. Sağlam harici break-out box sayesinde tüm giriş/çıkışlar 1/4" TRS jackler ile elinizin altındadır.
Neden Delta 66?Ses kalitesi, performans ve driver desteğiyle birlikte Delta 66, en çok tercih edilen PCI-tabanlı audio çözümü olarak dünya çapında bir üne sahip olmuştur. Mühendislik harikası tasarımıyla Delta 66'nın sahip olduğu ses kalitesi, kendisinden kat kat pahalı olan kartlardan daha da öteye geçmiştir. Delta 66 günümüzün popüler yazılım programlarıyla tamamen uyumlu ve 96 kHz kayıt, "0" latency monitoring, digital mixing ve SCMS özellikleri bulunmaktadır.
SürücülerM-Audio akla gelebilecek neredeyse bütün uygulamalarla uyumlu sürücüleri sağlamaktadır. Mac platformu için hem Sound Manager hem de farklı versiyonlarda ASIO sürücüleri bulunmaktadır. Windows için ASIO, ASIO2, GSIF, EASI, multi client WDM (Wi Delta66 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim