"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

TP-Link TD-8901G özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

 • WiFi / WirelessVar

LAN

 • LAN arayüzü10/100 Mbit/s
 • LAN port sayısı4 Port

WİFİ

 • Anten sayısı1
 • Kablosuz frekans2,4

WAN

 • WAN arayüzü10/100 Mbit/s
 • WAN port sayısı1 Port

GÜVENLİK

 • Güvenlik özellikleriWPA

  WPA2

  PSK

  VPN

  Firewall

  DoS

  QoS
 • WEP şifrelemeYok
Marka: TP-Link
Model: TD-8901G


Ürün özellikleri:

TD-W8901G 54M Kablosuz ADSL2+ Modem Yönlendirici, özel Ethernet veya 802.11g/802.11b kablosuz ağı için basit ve düşük maliyetli ADSL İnternet bağlantısı sağlamak için tasarlanmıştır.
Yönlendirici kolay kullanımlıdır. TD-W8901G, standart Ethernet portlar üzerinden bir Ethernet LAN'a veya bilgisayarlara bağlanır. ADSL bağlantısı normal telefon hattı kullanılarak, standart soketlerle yapılır. Çoklu iş istasyonları, tekil bir Geniş Alan Ağı (WAN) arayüzü ve tekil bir genel IP adresi kullanılarak ağa ve internete bağlanabilir. İleri güvenlik geliştirmeleri, IP/MAC Filtresi, Uygulama Filtresi ve URL Filtresi ağınızı, ağınızın dışından gelecek potansiyel kötü amaçlı zararlı saldırılardan korumanıza yardımcı olur.

ADSL
ADSLTD-W8901G, ITU ve ANSI spesifikasyonlarına uygun bir şekilde tam hızlı ADSL2+ bağlantısını destekler. Temel DMT fiziksel katman işlevlerine ek olarak, ADSL2+ PHY, ikili gecikme süresi ADSL2+ çerçevelemeyi (hızlı ve araya eklemeli) ve I.432 ATM Fiziksel Katman'ı destekler.

Kablosuz
En hassas kablosuz güvenliği için, Yönlendirici çoklu koruma önlemleri sağlar. Cihaz, sadece SSID sahibi istasyonların bağlanabileceği şekilde kablosuz ağ adı (SSID) yayınını kapatmaya ayarlanabilir. Yönlendirici; kablosuz LAN 64/128-bit WEP şifreleme güvenliği, WPA-PSK/WPA2-PSK kimlik doğrulama,ve TKIP/AES şifreleme güvenliği sağlar.

TD 8901 G, TD8901G, TD 8901G, TD-8901 G olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim