"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

  • Pinhani
bu ürüne sahip. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

D7000 ile kullandığım en iyi lens diyebilirim. çok keskin ve aynı zamanda f1.4 ile düşük ışık performansı çok iyiydi. Elimden çıkarmak zorunda kaldım ekipman değişikliği sebebiyle. Tekrar almayı düşündüğüm bir lens.

Pinhani Pinhani Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


2 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Sigma 50mm f/1.4 EX DG HSM özellikleri

Genis Diyaframli Tek Odakli Objektif 

Geniş diyaframlı bu tek objektif D-SLR fotoğraf makineleri için idealdir. Bu objektifin üstün çevresel parlaklığı en yüksek diyaframda dahi yüksek kontrast sağlar. Portre, manzara ve ropörtaj gibi çeşitli fotoğraf çekimleri için idealdir. Kalıplanmış asferik cam elemanı renk sapmalarını mükemmel şekilde düzeltir ve üstün optik performans sağlar. Hızlı F1.4 diyafram ve 9 diyafram yaprağı netleme alanı dışında etkileyici netsizlik yaratır. Bu objektif sessiz ve yüksek hızlı AF için HSM ile donatılmış olup aynı zamanda sürekli olarak manuel netleme yapabilir.
 
 
En son sistemler ile tasarlanmış geniş diyaframlı objektif 

35mm film ve D-SLR fotoğraf makinelerine uygun bir ?DG? objektiftir. Bu objektifi kullanarak diyafram değeri ve mesafeye bağlı olarak yaratıcı etkiler yaratmak mümkündür. APS-C ebatlı D-SLR fotoğraf makineleri ile kullanıldığında etkin şekilde 80mm orta telefoto objektif olarak kullanılabilir.
 
 
F1.4 Geniş diyafram 

Geniş diyaframlı bu tek objektif vizörde parlak bir görüntü oluşturur. Fotoğrafçının kolaylıkla netlik ve kompozisyonu kontrol edebilmesini sağlar. Keskin alan derinliği fotoğrafçının konuyu vurgulamasını sağlar. Geniş diyafram F1.4 iç mekanlarda düşük ışık koşullarında flaş kullanmadan çekim için idealdir.
 
 
Üstün çevresel parlaklık 

Geniş diyafram tasarımı, üstün performans, çevresel parlaklığın artması, vizörde parlak görüntü ve arka planda etkileyici bir netsizlik oluşmasını sağlar.
 
 
Sajital parlamanın düzeltilmesi 

Kalıplanmış asferik cam elemanı sajital parlamanın mükemmel şekilde düzeltilmesini sağlar. Astronomik fotoğraf ve aydınlatmalı çekimler için idealdir. Geniş diyaframda portre çekimlerinde etkileyici bir netsizlik sağlar.

 

Yuvarlak Diyafram 
 

Bu lensin 9 yaprakla çevrili diyafram yapısı netleme alanı dışında etkileyici netsizlik yaratır.  
 
 
Asgari netleme mesafesi 45cm'dir. 

Bu objektifin azami büyütme oranı 1:7.4'dür. En yüksek diyafram ile sığ alan derinliği eşsiz bir ifade oluşturur.

 

HSM (Hiper Sonik Motor) 
 

HSM ile sessiz ve yüksek hızda netleme yaparken aynı zamanda netleme bileziğini döndürerek her zaman manuel netleme yapmak mümkündür.  

 

Parlama ve yansımaların azaltılması 
 

Süper çok katmanlı kaplama parlama ve yansımaları azaltır ve tüm fokal uzunluklarda yüksek kontrastlı görüntüler sağlar.    
 
 
Taç Yaprağı Tipi Parasoley 

Objektifin ön bölümü dönmediğinden parasoley ve dairesel polarize filtreler kolaylıkla kullanılabilir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim