"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

2 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Odak uzaklığı18-55 mm

Detaylı Özellikler

 

DSLR dünyasına ideal ilk adım

Çok yönlü 18-55 zoom aralığı sayesinde manzaradan portre ve aksiyona kadar birçok farklı konuyu zorlanmadan çekin. Hafif yapısı sayesinde bu lens günlük kullanım için idealdir.

 

Dört kademeli Görüntü Sabitleyiciyle daha fazla keskinlik

Optik Görüntü Sabitleyici fotoğraf makinesinin sallanma tehlikesini azaltarak düşük ışık koşullarında elde flaşsız fotoğraf çekilebilmesini sağlar. Fotoğraf makinesinin hareket etmesinden kaynaklanan bulanıklıklar olmadan, normalden dört kademeye kadar daha uzun enstantane hızları kullanın.

 

Filmlerde sessiz, net odaklama

STM Motor teknolojisi gürültünün video sesini etkilememesi için sessize yakın odaklama sağlar ve siz çekim yaparken kusursuz ve hassas biçimde ayarlama yapar.

 

Harika fotoğraflar için tasarlandı

0,25 m'lik en kısa odaklama mesafesiyle küçük nesnelere odaklanın. Dönmeyen ön eleman filtre kullanımını kolaylaştırır ve manuel odak halkası manuel odaklama kilidinin istenildiğinde kullanılabilmesini sağlar.

 

Her nesnede harika görüntü kalitesi

Parlamayı azaltmak ve keskinliği artırmak için Super Spectra Kaplama kullanılırken, yedi yapraklı diyafram açıklığı daha doğal bir görüntü ve his için kusursuz odak dışı bölgeler yaratır.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim