"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Sandisk Sansa Fuze+ özellikleri

EKRAN

  • Ekran arka ışığıVar

Canlı ve ayrıntılı videolar için 2,4 inç ekran

Sansa Fuze+ MP3 Çalar, 320'e varan çözünürlüklerdeki videoları 240 piksel harmanlayabilen 2,4 inç geniş QVGA LCD ekrana sahiptir. 30 FPS yineleme hızına sahip ekran videolarınızın kesintisiz oynatılmasını sağlar ve canlı, akıcı videolar sunar. Sansa Fuze+ MP3 Çalar MPEG-4, H.264, WMV ve Flip video biçimleriyle uyumludur. İndirilebilir Sansa® Ortam Dönüştürücü programını kullanarak**, diğer dosya biçimlerini de Sansa Fuze+ MP3 Çalar ile uyumlu dosya biçimlerine dönüştürebilirsiniz.

 

Yüksek Kaliteli Dosya Biçimleriyle Uyumludur

Sansa Fuze+ MP3 Çalar, MP3 dosyalarının yanı sıra WMA, Secure WMA, OggVorbis, FLAC ve Audible dosyalarını ve DRM ücretsiz iTunes müzik dosyaları için AAC dosyalarını da çalabilir. Yüksek kaliteli dosyaların kalitesi korunur ve dosyaları yüklemeden önce dönüştürmek için zaman harcamazsınız.

 

Aktif Dinleyiciler için İnce ve Zarif Tasarım

Ultra ince 0,3 inç profili ve seyahat dostu 2,25 ons ağırlığı ile Sansa Fuze+ MP3 Çalar cepte veya cüzdanda kolayca taşınabilir. Sabah işe giderken yanınıza alın veya spor salonunda egzersiz yaparken cebinizde bulundurun. Bu zarif ve minimalist tasarımlı MP3 çalar 5 farklı renkte mevcuttur.

 

Sezgisel Dokunmatik Kontroller

“Görünmez” dokunmatik konsolu ve kolay kavranan grafik arabirimi sayesinde Sansa Fuze+ MP3 Çalar tüm ortam dosyalarınızı kolayca gezebilmenizi sağlar. Sadece parmağınızı kaydırarak dilediğiniz şarkıyı çalabilir, sanatçılar arasında geçiş yapabilir veya ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Düzgün grafiksel arabirim, tüm çalma listelerinizi görebilmenizi sağlar.

 

Sevdiğiniz Fotoğrafları Depolar

Dilerseniz, Sansa Fuze+ MP3 Çaları sevdiğiniz fotoğrafları depolamak için de kullanabilirsiniz. Sansa Fuze+ MP3 Çalar JPEG ve BMP biçimindeki fotoğraflarla uyumludur ve TIFF, GIF ve PNG biçimlerindeki fotoğrafların görüntülenmesi için Sansa Ortam Dönüştürücü yazılımının indirilmesi yeterlidir.

 

Dahili FM Radyo ve Mikrofon

Sansa Fuze+ MP3 Çalar, sevdiğiniz radyo istasyonlarına kolay erişim sağlayan bir dijital FM tarayıcıya sahiptir. MP3 Çalar, sesli mesajları ve hatırlatıcıları kolayca kaydedebilmenizi sağlayan bir de tümleşik mikrofona sahiptir.

 

Uzun Süre Dayanan Pili ile 24 Saat Müzik

Dahili yeniden şarj edilebilir pil 24 saate kadar ses dosyası çalınabilmesini sağlar. Video oynatmada ise, pil tek şarjla 5 saate kadar dayanır.

 

Genişletilebilir Bellekli 16 GB Kapasite

16 GB'ye varan kapasitelerle sunulan Sansa Fuze+ MP3 Çalar, tüm sevdiğiniz şarkıları, videoları ve fotoğrafları barındırabilir. microSDHC genişletme yuvası sayesinde ise, MP3 çalar belleği bir SanDisk microSD veya microSDHC kart ile (ayrıca satılır) 32 GB'ye kadar genişletilebilir.

 

Gereksinimler ve Garanti

Sansa Fuze+ MP3 Çalar için Windows Media Player 10, internet erişimi ve bir USB 2,0 bağlantı noktası gereklidir. Ürünle verilen Rhapsody® Music deneme sürümünün kurulması için CD-ROM sürücüsü önerilir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim