"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Alamadan önce çok araştırdım. Ben kötü bir marka diye biliyordum Sandisk'i. Araştırınca herkes in bunu önerdiğini görünce şaşırdım emin de olamadım. Çok ucuz da değil. 40-50tl lik dandik mp3 playerlar ile karıştırmayın. Öncelikle kafanızdaki soru…

Gunners Gunners Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


Tasarım olarak düz bir mp3 player. Renkleri olsun kalınlığı olsun güzel bir tasarımdan uzak detaylar.

Kenan Komutan Kenan Komutan Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Tasarım Kalitesi

5 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Sandisk Sansa Clip Zip özellikleri

EKRAN

  • Ekran arka ışığıVar

Aktif Müzik Dinleme için İdeal Takılabilir Klipsli Tasarım

MP3 çalar, müzik dinlerken ellerinizin serbest kalmasını sağlayan yenilikçi bir klips tasarımına sahiptir. Kıyafetinize, sırt çantanızın askısına veya kemerinize kolayca takılarak egzersiz veya seyahat sırasında büyük kolaylık sağlar. Hafif ve kompakt tasarımı sayesinde egzersiz yaparken size ek yük getirmez. 15 saatlik pil ömrü sayesinde** Sansa Clip Zip MP3 Çalar müzik dosyalarınızı, sesli kitaplarınızı ve diğer ortam dosyalarınızı dilediğiniz yere götürebilmenizi sağlar.

Zarif ve ince tasarımlı Sansa Clip Zip MP3 Çalar yedi farklı renkte mevcuttur.

 

Dahili FM radyo, Mikrofon ve Kronometre

Sansa Clip Zip MP3 Çalar, seyahat veya egzersiz sırasında sevdiğiniz radyo kanallarını dinleyebilmenizi sağlayan dahili bir FM radyo alıcısına sahiptir. Yaptığınız egzersizlerin süresini tutmak için dahili kronometreyi, kendinizin veya arkadaşlarınızın konuşmalarını kaydetmek içinse pratik mikrofonu kullanabilirsiniz.

 

Grafik Arabirimli Tam Renkli Ekran

1,1 inç renkli ekranı ve sezgisel grafik kullanıcı arayüzü sayesinde Sansa Clip Zip MP3 Çalar müzik kitaplığınızda kolayca gezinmenizi sağlar. Ekran albüm bilgilerini renkli ayrıntılarla gösterir ve albüm, parça isimleri ve pil ömrü gibi yararlı bilgileri size sunar. MP3 çaların dokunması kolay büyük düğmeleri, şarkı çalmayı kolayca kontrol edebilmenizi sağlar.

 

Genişletilebilir Bellekli 8 GB'a Kadar Kapasite

4 GB ve 8 GB kapasiteleriyle Sansa Clip Zip MP3 Çalar şarkılar, podcast'ler, sesli kitaplar ve diğer ses dosyaları için bolca depolama alanı sunar. Bu MP3 çalar, belleğini bir SanDisk microSD veya microSDHC kart ile 32 GB'ye kadar yükseltmenize imkan sunan bir de microSDHC kart yuvasına sahiptir**.

 

Pek çok Farklı Ses Biçimiyle Uyumludur

Sansa Clip Zip MP3 Çalar, aralarında MP3, WMA, secure WMA, AAC (DRM ücretsiz iTunes şarkılarının çalınması için), Ogg Vorbis, FLAC ve Audible'ın da bulunduğu pek çok ses dosyası biçimiyle uyumludur. Dosyalarınızı sıkıştırmaya veya dönüştürmeye gerek kalmadan en yüksek kaliteyle müzik dinleyebilirsiniz. MP3 çalar, Rhapsody® ile de kullanılabilecek biçimde optimize edilmiştir ve ücretsiz Rhapsody Music deneme sunumuyla birlikte gelir**.

 

Kulaklıklar ve USB Kablosu Dâhildir

Sansa Clip Zip MP3 Çaları kutusundan çıkardığınız gibi kullanmaya başlayabileceksiniz: kulaklıklar, USB 2,0 veri aktarma kablosu ve hatta Rhapsody Music ücretsiz deneme sunumu** ürünle birlikte verilmektedir.




FOTOĞRAFLAR



Geri bildirim